فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک برای اولین بار در ایران و جهان آلبوم جذاب موسیقی متن فیلم Rebuilding Paradise (بازسازی بهشت) اثری از دو آهنگساز بزرگ و نام آشنا هانس زیمر (Hans Zimmer) و لورن بالفه (Lorne Balfe) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. اگر مثل من منتظر جدیدترین کارهای هانس زیمر هستید قطعا این آلبوم نیاز شما را براورده می کند و مورد ویژه ای که این آلبوم دارد این است که همکار قدیمی زیمر یعنی بالفه هم در این پروژه همکاری داشته است که دیگه عالی است. پیشنهاد می شود آهنگ های فیلم Rebuilding Paradise را دانلود نمایید.

آلبوم جذاب موسیقی متن فیلم Rebuilding Paradise (بازسازی بهشت)

معرفی فیلم Rebuilding Paradise

Rebuilding Paradise (بازسازی بهشت) فیلم مستند محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این مستند را ران هاوارد (Ron Howard) انجام داده است. داستان فیلم درباره بازسازی پردایز کالیفورنیا در پس آتشسوزی سال ۲۰۱۸ می باشد. این فیلم در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ در جشنواره بین المللی فیلم ساندنس به نمایش در آمد و برنامه ریزی شده است در ۳۱ جولای ۲۰۲۰ توسط کمپانی National Geographic Films منتشر شود.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم The Witches

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۵۳ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۹۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۷٫۴۶ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک نظرات مثبت بسیاری به خود جلب کرده است. حتما موسیقی متن فیلم Rebuilding Paradise را دانلود نمایید. لیبل Lakeshore Records ناشر آلبوم ۳۴ دقیقه ای این فیلم می باشد. فیلمبردار این پروژه Lincoln Else می باشد.

آلبوم جذاب موسیقی متن فیلم Rebuilding Paradise (بازسازی بهشت)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موزیک های فیلم بازسازی یهشت

۱) – Rebuilding Paradise
۲) – Day of Fire
۳) – One Year Anniversary
۴) – Return to Ashes
۵) – Fire Reunited Family
۶) – Aftermath
۷) – We’re Coming Back
۸) – Memorial
۹) – Love of the Land

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

2 نوامبر 2020 838 views 0
نظرات