فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت موسیقی متن دریم موزیک موسیقی متن فیلم اخر شب (Late Night) اثری از لیزلی باربر (Lesley Barber) را آماده دانلود کرده ایم. پیشنهاد می شود این فیلم کمدی را حتما تماشای کنید و امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم اخر شب نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

معرفی فیلم اخر شب

اخر شب (Late Night) فیلم کمدی-درام محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را نیشا گاناترا (Nisha Ganatra) انجام داده است. فیلمنامه این پروژه توسط میندی کالینگ (Mindy Kaling) نوشته است. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند اما تامپسون (Emma Thompson) در نقش میزبان برنامه تلویزیونی محبوبی است که نوینده تازه ای (با بازیه میندی کالینگ) را استخدام می کند تا جلوی جایگزینی مکرر این بخش را بگیرد. ستارگان دیگری که در این فیلم ایفای نقش کرده اند مکس کاسلا (Max Casella) و هیو دنسی (Hugh Dancy) و جان لیسگو (John Lithgow) و دنی اوهر (Denis O’Hare) و رید اسکات (Reid Scott) و امی رایان (Amy Ryan) می باشند.

 

معرفی اولیه فیلم اخر شب در سال ۲۰۱۶ بوده است و اعلام شده بود کمپانی Fox 2000 Pictures کار تولید فیلمنامه میندی کالینگ را انجام دهد و کارگردانی آن هم برعهده Paul Feig باشد. در اگوست ۲۰۱۷ , Ganatra جایگزین Feig شد و پروژه توسط کمپانی FilmNation Entertainment برداشته شد. اکثر اعضای تیم بازیگری در اپریل ۲۰۱۸ به فیلم اضافه شدند و فیلمبرداری در اواخر همان ماه در نیویورک انجام شد.

 

بعد از پیش نمایشی که در فستیوال فیلم ساندنس در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ داشت, کمپانی Amazon Studios حق انتشار داخلی فیلم اخر شب را با ۱۳ میلیون دلار بدست آورد. لازم به ذکر است موسیقی متن فیلم اخر شب توسط لیزلی باربر (Lesley Barber) نوشته شده است.

 

ادامه معرفی فیلم

فیلم Late Night در تاریخ ۷ جون ۲۰۱۹ , انتشار سینمایی خود را در آمریکا تجربه کرد و فیلم از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو شد و این ستایش ها برای طنز اجتماعی و تفسیرهایی که داشت و همچنین بازی زیبای تامپسون بود. تامپسون برای اجرایی که داشت در مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن در فیلم کمدی یا موزیکال را بدست آورد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Guns Akimbo (اسلحه های آکیمبو)

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

درباره تولید فیلم اخر شب

در سپتامبر ۲۰۱۶ , گزارش شد کمپانی Fox 2000 حق انتشار پروژه را بدست آورده و Mindy Kaling نویسندگی آن را انجام خواهد داد. و همچنین در کنار نقش اصلی داستان یعنی Emma Thompson هنرنمایی خواهد کرد. در نوامبر ۲۰۱۶ , Paul Feig برای کارگردانی پروژه قرار داد را امضا کرد با اینکه در اگوست ۲۰۱۷ , Nisha Ganatra به عنوان کارگردان اعلام شد و Feig هم به دلیل تداخل کاری که برایش بوجود آمده بود از کارگردانی پروژه دست کشید.

 

در فبریه ۲۰۱۸ , اعلام شد دو کمپانی ۳۰West و FilmNation Entertainment کمک مالی پروژه خواهند بود و حق انتشار ان را هم بدست آورده اند. در اپریل ۲۰۱۸ , John Lithgow, Hugh Dancy, Reid Scott, Paul Walter Hauser, Denis O’Hare, John Early, Max Casella و Megalyn Echikunwoke به تیم بازیگری فیلم اضافه شدند. دانلود موسیقی متن فیلم Late Night را به دوستان خود معرفی کنید.

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

انتشار فیلم

همان طور که در بالا اشاره شد فیلم اخر شب در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ در فستیوال فیلم ساندنس به نمایش در آمد. و چندی بعد استودیوی آمازون حق انتشار ان را در آمریکا با ۱۳ میلیون دلار بدست آورد. بیشترین مبلغ پرداخت شده در فستیوال برای انتشار در آمریکا! ر ۷ جون ۲۰۱۹ انتشار محدود سینمایی فیلم صورت گرفت, و در ادامه هفته در لس انجلس و نیویورک انتشار گسترده شد. کمپامی امازون ۳۵ میلیون دلار برای تبلیغات فیلم Late Night خرج کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم Bad Boys for Life

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

باکس آفیس

فیلم Late Night در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۱۵٫۵ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق ۴٫۴ میلیون دلار فروش کرد. فروش بین المللی خود را به رقم ۱۹٫۹ میلیون دلار رساند. در جون ۲۰۱۹ , به دلیل هزینه مالکیت و میلیون ها دلاری که برای تبلیغات آن هزینه شده بود, یاهو تخمین زده بود که فیلم ۴۰ میلیون دلاری ضرر کند. در اکران محدودی که در ۴ سینما داشت موفق به فروش ۲۴۹ هزار دلاری شد و به طور میانگین از هر سینما ۶۲ هزار دلار درامد داشت.

 

اکران گسترده فیلم آخر شب در کنار فیلم های Men in Black: International و Shaft بوده است. و پیش بینی شده بود از ۲۲۱۸ سالن سینمایی که در اختیار دارد هفته ابتدایی اکران خود را با ۵ میلیون دلار پشت سر بگذارد. سرانجام با ۵٫۱ میلیون دلار فروش در جایگاه نهم قرار گرفت. هفته دوم خود را با فروش ۲٫۶ میلیون دلاری پشت سر گذاشت و در جایگاه ۱۲ام قرار گرفت. لازم به ذکر است بودجه تولیدی فیلم ۴ میلیون دلار بوده است.

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۷۰ نقد انجام شده از فیلم با ۷۹ درصد نظر مثبت رو به رو می شود و امتیاز ۶٫۸ از ۱۰ را دریافت می کند. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۵ نقد انجام شده با امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ رو به رو می شود.

دانلود موسیقی متن فیلم اخر شب - Late Night (پیشنهاد ویژه)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Late Night

۱) – Late Night “Molly’s Theme” – Lesley Barber – 1:18
۲) – Molly Wants the Job – Lesley Barber – 1:07
۳) – That’s Our Show Everybody – Lesley Barber – 0:37
۴) – Katherine Arrives – Lesley Barber – 0:39
۵) – Molly Home Alone – Lesley Barber – 0:48
۶) – Leaving for the Comedy Club – Lesley Barber – 0:58
۷) – Booking Mimi – Lesley Barber – 0:58
۸) – Molly’s First Day – Lesley Barber – 0:48
۹) – Katherine Decides to Fight – Lesley Barber – 0:28
۱۰) – This Is How It Works – Lesley Barber – 0:34
۱۱) – Trim It – Lesley Barber – 0:50
۱۲) – The Katherine Newbury Show – Lesley Barber – 0:40
۱۳) – Leaving Caroline’s – Lesley Barber – 0:32
۱۴) – Something New – Lesley Barber – 0:41
۱۵) – Night at the Office – Lesley Barber – 0:32
۱۶) – Going Viral – Lesley Barber – 0:35
۱۷) – Katherine Receives Bad News – Lesley Barber – 0:52
۱۸) – Late Night With Katherine Newbury – Lesley Barber – 0:26

۱۹) – Molly and Charlie – Lesley Barber – 0:37
۲۰) – Walking With Tom – Lesley Barber – 0:37
۲۱) – Katherine at Night – Lesley Barber – 0:34
۲۲) – Katherine Fires Molly – Lesley Barber – 1:16
۲۳) – Brad Tells Katherine the News – Lesley Barber – 1:37
۲۴) – She’s Coming Back – Lesley Barber – 0:18
۲۵) – Goodbyes – Lesley Barber – 1:09
۲۶) – Katherine Thanks the Team – Lesley Barber – 1:44
۲۷) – Tabloid Reporting – Lesley Barber – 0:32
۲۸) – It Meant Everything – Lesley Barber – 1:22
۲۹) – Katherine’s Apology – Lesley Barber – 2:25
۳۰) – Finding Molly – Lesley Barber – 1:06
۳۱) – Asking Molly Back – Lesley Barber – 1:16
۳۲) – Are We Ready – Lesley Barber – 0:19
۲۸:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 مارس 2020 3,126 views 1
نظرات

AHMAD 2020/10/16

سلام
همه آهنگا بود فقط اون آهنگ آخر که خواننده خونده نبود و مهم هم همون آهنگ بود