امروز از وب سایت دریم موزیک قصد داریم آلبوم جدید و پرطرفداری را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم After We Collided (بعد از برخورد ما) اثری از جاستین برنت (Justin Burnett) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این فیلم دنباله ای بر فیلم After می باشد که طرفداران بسیاری در سطح جهانی پیدا کرده و یکی از عناصری که بسیار از بیننده ها طالب آن هستند موسیقی متن آن می باشد. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم After We Collided نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم After We Collided (بعد از برخورد ما)

معرفی فیلم After We Collided

After We Collided (بعد از برخورد ما) فیلم درام و رمانتیک محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را راجر کامبل (Roger Kumble) انجام داده است و دو ستاره اصلی این فیلم جوزفین لانگفورد (Josephine Langford) و هیرو فاینس-تیفین (Hero Fiennes Tiffin) می باشند. این فیلم بر اساس رمان بزرگسال جدیدی به همین نام نوشته آنا تاد (Anna Todd) می باشد. و همچنین دنباله ای برای فیلم After 2019. همان طور که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم After We Collided را جاستین برنت انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Tenet (انگاشته) شاهکار قرن

 

این فیلم در ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ در کشورهای منتخب اکران شده است و برنامه ریزی شده است در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ در سینماهای منتخب و به صورت ویدیویی در آمریکا منتشر شود. فیلمبردار این پروژه لری ریبمن (Larry Reibman) می باشد و کار تدوین آن را Anita Brandt-Burgoyne انجام داده است. کمپانی های ناشر این پروژه Voltage Pictures و Open Road Films می باشند و کمپانی های CalMaple Media و Frayed Pages Entertainment و Wattpad آن را منتشر کرده اند. فیلمبرداری در اگوست ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شده است. به دلیل بیماری کرونا اکران گسترده برای این فیلم امکان پذیر نبوده است و حتی در آمریکا به صورت ویدیویی منتشر شده است.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم After We Collided

۱) – Prologue – 1:34
۲) – First Day of Work – 1:37
۳) – Storming The Hotel – 1:06
۴) – Morning After – 2:26
۵) – Photos – 1:45
۶) – The Memory of Us – 2:55
۷) – Ten More Seconds – 4:05
۸) – Hard Memories – 1:47
۹) – In The Office – 4:39
۱۰) – Resentment – 1:54
۱۱) – Apologies – 1:11
۱۲) – Makeup – 0:34
۱۳) – Can’t Stop Loving You – 1:52

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

آهنگ بزودی در سایت قرار خواهد گرفت

لینک کوتاه مطلب
18 نوامبر 2020 2,808 views 1
نظرات

امیرحسین ایراندوست 2020/11/11

سلام آهنگ اون قسمت از فیلم که تسا و هاردین تو حمومن رو ندارید؟