فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دانلود موسیقی متن دریم موزیک آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook) اثری از جد کورزل (Jed Kurzel) را آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک هست که به دور از کلیشه های فیلم های ترسناک معمول است و این موضوع هم در اهنگ های فیلم بابادوک صدق می کند. حتما این آلبوم موسیقی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

معرفی فیلم بابادوک

بابادوک (The Babadook) فیلم ترسناک و روانشناسی محصول سال ۲۰۱۴ کشور استرالیا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را جنیفر کنت (Jennifer Kent) در اولین تجربه کارگردانی خود انجام داده است. کار تهیه کنندگی این فیلم Kristina Ceyton و Kristian Molière انجام داده اند. ستارگانی که در فیلم بابادوک هنرنمایی کرده اند اسی دیویس (Essie Davis) و نوح وایزمن (Noah Wiseman) و دنیل هنشال (Daniel Henshall) و هیلی مکلهینی (Hayley McElhinney) و باربارا وست (Barbara West) و بن وینسپیر (Ben Winspear) می باشند. این فیلم بر اساس فیلم کوتاه محصول سال ۲۰۰۵ به نام Moster است که کارگردانی و نویسندگی آن را هم خود کنت انجام داده بود.

 

در ۱۷ ژانویه فیلم بابادوک در فستیوال فیلم ساندنس به نمایش گذاشته شد و این موضوع توجه منتقدین بسیاری را در اروپا و آمریکا به خود جلب کرد و با بودجه ۲ میلیون دلاری خود فروش ۱۰٫۳ میلیون دلاری را تجربه کرد. فیلم The Babadook در استرالیا موفقیت اقتصادی به حساب نیامد, در ۲۲ می ۲۰۱۴ اکران محدود خود را تجربه کرد. موسیقی متن فیلم بابادوک را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

انتشار فیلم بابادوک

همان طور که در بالا اعلام شد فیلم بابادوک در ژانویه ۲۰۱۴ در فستیوال فیلم ساندنس به نمایش در آمد. سپس در می ماه ۲۰۱۴ انتشار محدود سینمایی خودش را در استرالیا تجربه کرد. در ادامه نمایشی در اپریل ۲۰۱۴ در فستیوال فیلم استنلی از فیلم صورت گرفت. در سنگاپور, در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۴ فیلم منتشر شد و انتشار عمومی خودش را در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴ در انگلستان تجربه کرد و در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۴ در آمریکا منتشر شد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم رمانیک موسیقی فیلم All the Bright Places (تمام جاهای درخشان)

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

باکس آفیس

فیلم بابادوک در ۲۲ می ۲۰۱۴ در تنها در ۱۳ سالن سینما در استرالیا منتشر شد و سرانجام به طور کلی ۲۵۸ هزار دلار فروش کرد. فروشی این فیلم در کشورهای دیگر داشت بسیار بالاتر از میزانی بوده است که در کشور خودش فروش کرده است. در امریکای شمالی فیلم The Babadook اکران محدودش را در سه سالن سینما اغاز کرد و ۳۰ هزار دلار فروش را تجربه کرد و به طور میانگین از هر سالن حدود ۱۰ هزار دلار. فیلم در جایگاه ۴۲ام باکس آفیس قرار گرفت. و تا ۱ فبریه ۲۰۱۵ تا ۹۶۴ هزار دلار هم در آمریکا فروش کرد. ۹٫۹ میلیون دلار هم در بقیه مناطق جهان.

 

بعد از پایان اکران فیلم, مجموع فروش آن به رقم ۱۰٫۳ میلیون دلار رسید و این در حالی بود بودجه تولیدی فیلم ۲ میلیون دلار بوده است. فیلم بابادوک در فرانسه هم اکران شد و در جایگاه ۱۱ ام باکس افیس فرانسه قرار گرفت.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت ” Rotten Tomatoes” از ۲۳۰ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۹۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۲ از ۱۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین نسبت به فیلم این بوده است “فیلم The Babadook بر روی ترس و وحشت واقعی تکیه دارد تا اینکه از سکانس های سطحی ناگهانی ترس استفاده کند” بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۳۴ نقد انجام شده با امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ های فیلم All the Bright Places

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

نقد اختصاصی فیلم بابادوک

بابادوک فیلمی استرالیایی به کارگردانی جنیفر کنت به عنوان اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند وی میباشد.

در این فیلم اسی دیویس هنرنمایی می کند که در نقش مادری است که بچه بسیار شَری دارد و سرو کله زدن با این پسر بسیار سخت است و در مدرسه کوهی از مشکلات ایجاد کرده است, او علاقه دارد سلاح های خانگی بسازد. هر دوی این کاراکترها از غم بسیار شدیدی در روز به دنیا آمدن این پسربچه رنج می برند, یک شب پسربچه داستان از مادرش میخواهد داستانی را برای او بخواند و مادر هم از کتاب خانه کتابی را پیدا می کند که تا به حال برای او نخوانده است و اسم ان کتاب آقای بابادوک می باشد.

داستان آن درباره هیولای قدبلند, کلاهی  است که در خونه شما زندگی می کند, اگر به او اجازه دهید به ملاقات شما می اید. از همان لحظه فیلم بابادوک برای من به ترسناک ترین فیلم کل سال تبدیل شد!

 

وقتی به تماشای این فیلم نشستم, نمی دانستم که انتظاری از این فیلم داشته باشم, تویت های زیادی برای من اومده بود که ای فیلم را تماشا کنم … با خودم میگفتم, چی چی بابادوک! اصلا این یعنی چی؟! …. همین رو بگم در زمان تماشای فیلم بابادوک جفت کرده بودم!! :))

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

بازی محشر اسی دیویس

به شخصه عاشق فیلم های ترسناک هستم و خوب و بد, همه رو می بیننم,

هر فیلم ترسناکی که گیرم بیاد تماشا می کنم. این فیلم تا اعماق وجودم بر روی من تاثیر گذاشت و حس نگرانی را با تمام وجودم احساس کردم! و به خاطر ترکیب عناصر خیلی خوب, از جمله فیلمنامه و کارگردانی بسیار عالی جنیفر کنت و بازی فوق العاده و در حد و اندازه های اسکار اسی دیویس, این فیلم به شدت ارزشمند شده بود. بازی اسی دیویس به گونه ای بود که تا به حال مثل اون رو ندیده بودم, کاملا واقع گرا بود. بزرگ نمایی نمیکنم, بازی بسیار ایده آلی را ارائه داد که مستقیم جزء بهترین اجراهای سال قرار گرفت.

پسربچه داستان هم بازی عالی را ارائه می دهند, طوری که در این فیلم از او متنفر می شوید. اما داستان طوری پیش میرود که برای کاراکترهایی که اصلا احساس دلسوزی ندارید, کاملا دلسوزی میکنید!

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Bad Boys for Life

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

موجود داستان و عناصر ترسناک

بیایید درباره موجود داستان صحبت کنیم, بون اینکه چیزی رو اسپویل کنم,

باید بگم این موجود بسیار ترسناک و آزاردهنده است,

چونکه بیش از حد به نمایش گذاشته نمی شود, خبری از سکانس های ترسناک ناگهانی احمقانه نیست, بر روی خون و خون ریزی تاکید بیش از حد نشده است. به طور کلی یک فیلم روانشناسانه هیجانی و آزاردهنده است. …. دیشب رفتم و داخل کمدم رو نگاه کردم! …. جدی میگم! خودم رو جای پسر بچه داستان تصور کردم, این به خاطر کارگردانی و فیلمبرداری و همچنین نحوه استفاده از صدای استادانه فیلم بابادوک است. موسیقی متن و تاثیرات صدای این فیلم به شدت نگران کننده است.

 

موردی که ممکن است همه منتقدین به آن توجه نکنند این است که این فیلم تنها یک فیلم هیولایی نیست بلکه فیلمی درباره سوگواری و افسردگی است! که چگونه میتوانند بر روی شما تاثیرگذار باشند.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

سخن پایانی

بینندگان وقتی این فیلم را تماشا میکنند دو حال برای آنها بوجود می اید, دسته اول آن را فیلمی هیولایی و ترسناک می بینند و دسته دوم به ان عمیق تر نگاه می کنند و نکات مهمی دست گیرشان می شود و باید بگم واقعا استادانه است, سرنخ هایی در فیلم وجود دارد که ممکن است به چیزی منجر شوند و ممکن است به چیزی منجر نشوند. همان طور گه گفتم, این فیلم بسیار هوشمندانه است, فیلمی درباره اتفاقات ترسناکی که شب ها رخ می دهد! درباره درگذشت, خانواده, افرادی که به انها اهمیت می دهید. چیزهایی که ممکن است بر روی فکر و ذهن شما تاثیرگذار باشند. خلاصه بهترین فیلم ترسناکی است که در سال ۲۰۱۴ دیدم و امتیاز A به آن می دهم.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم بابادوک (The Babadook)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم بابادوک

۱) – Jed Kurzel – Amelia Taken Over
۲) – Jed Kurzel – Amelia’s Dream _ Swing
۳) – Jed Kurzel – Book Opening
۴) – Jed Kurzel – Don’t Let It In _ Ruby’s Party
۵) – Jed Kurzel – Exorcism
۶) – Jed Kurzel – Falling
۷) – Jed Kurzel – Gliding
۸) – Jed Kurzel – It’s In My Room
۹) – Jed Kurzel – Locking Up the House
۱۰) – Jed Kurzel – Méliés
۱۱) – Jed Kurzel – Shopping Mall
۱۲) – Jed Kurzel – Stairs
۱۳) – Jed Kurzel – The Babadook End Credits
۱۴) – Jed Kurzel – The Babadook Theme
۱۵) – Jed Kurzel – The Basement _ The Magician
۱۶) – Jed Kurzel – The Book Returns _ Police Station _ Cockroaches

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

10 مارس 2020 2,374 views 0
نظرات