احتمالا اخبار سریال جدید و مورد انتظار شبکه کابلی HBO را دنبال کرده اید. هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials) کاری از آهنگساز بزرگ لورن باله (Lorne Balfe) را برای دانلود قرار داده ایم. به شخصه به شدت به شبکه HBO علاقه دارم و این سریال هم میشه گفت یک سریال HBOای اصل است! که موسیقی متن زیبایی هم دارد. امید است از گوش دادن به اهنگ های سریال His Dark Materials لذت کافی را ببرید, حتما نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

معرفی سریال نیروی اهریمی او

نیروی اهریمنی او (His Dark Materials) سریال تلویزیوی فانتری محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای آمریکا و بریتانیا می باشد. این سریال بر اساس سری رمان های فیلیپ پولمن (Philip Pullman) که به همین نام می باشد است. کار تولید این سریال توسط کمپانی های BBC Studios, New Line Cinema و Bad Wolf برای BBC One و HBO انجام شده است. کمپانی New Line Cinema کار پخش بین المللی سریال را بر عهده داشته.

پیشنهاد ویژه : آلبوم دیوانه کننده و پیچیده موسیقی متن سریال تاریک (Dark)

 

این سریال هشت قسمته در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۹ در شبکه BBC One در بریتانیا و در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۹ در شبکه HBO در آمریکا و دیگر مکان های پخش شده است. قبل اغاز پخش فصل اول, این سریال برای فصل دوم در قالب هشت قسمت تمدید شد. اهنگسازی موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او را لورن بالفه انجام داده است که یکی از اهنگسازان مورد علاقه من است.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

تولید سریال نیروی اهریمنی او

سه رمان His Dark Materials توسط Philip Pullman از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۰ نوشته شده اند که در زمینه کتاب های تخیلی جوانان موفقیت بزرگی به حساب می آمده. که این موضوع منجر به ساخت فیلمی محصول سال ۲۰۰۷ شد. فیلم از سوی منتقدین برای سطحی نشان دادن عناصر داستان و همچنین نگاه انتقادی که به دین داشت مورد انتقاد قرار گرفت. همچنین از سوی بسیاری از سازمان ها مذهبی به دلیل دید منفی که به دین داشت مرد انتقاد قرار گرفت.

 

وقتی که فیلم منتشر شد, وقتی که با این واکنش ها رو به رو شد ساخت فیلم برای دو ناول بعدی دور از انتظار شد و ساخت ادامه ای بر ان متوقف شد. بعد از چندین سال مشکلات تولیدی که بر سر راه این سریال بود امتیاز ساخت سریالی بر اساس این رمان ها به شبکه BBC داده شد و ان شبکه اعلام کرد سریالی را بر اساس این رمان ها خواهد ساخت. سریالی که توسط دو کمانی Bad Wolf و New Line Cinema ساخته خواهد شد.

پیشنهاد ویژه : البوم زیبای موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی (Charlie’s Angels)

 

سریال هشت قسمتی که برنامه ریزی شده بود در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. اگرچه در اپریل ۲۰۱۷ , نویسنده Jack Thorne در مصاحبه ای با مجله Radio Times سریال در مرحله پیش تولید است, وی در ادامه اظهار داشته “تکته هیجان انگیزی است, زمانی که همه ما تمام مواردی که میخواهیم در سریال باشد را بر روی میز می ریختیم و سعی میکردیم متوجه شویم چه چیزی برای سریال خوب است و چه چیزی نیست” او می خواست به کتاب ها وفادار بماند.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

ادامه تولید سریال

در ۱۲ ستامبر ۲۰۱۸ , اعلام شد که HBO , قصد گرفتن حقوق کمک تولیدی سریال را دارد و هم چنین انتشار بین المللی ان را هم انجام دهد. در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸ , Miranda اعلام کرد فیلمبرداری سکانسهای او به پایان رسیده. در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ , در Twitter اعلام شد فیلمبرداری سری اول به پایان رسیده , در ۲۴ فبریه ۲۰۱۹ , اعلام شد پخش سریال در اواخر همان سال صورت خواهد گرفت.

 

قبل از اینکه سریال به نمایش در آید, سریال برای فصل دوم و هشت قسمت تمدید شد, فیلمبرداری فصل دوم حتی قبل از انتشار فصل اول اغاز شد به دلیل اینکه بسیاری از کاراکتر ها سن پایین داشتند. پیشنهاد می شود موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او را حتما دانلود نمایید.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

انتشار فیلم

در ۲۴ جولای ۲۰۱۹ , اعلام شد سریال در بخش چهارم سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد و پخش ان در بریتانیا و آمریکا انجام شده است. در ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹ , منابع اعلام کردند انتشار سریال در ۳ نوامبر ۲۰۱۹ در BBC One خواهد بود و در ادامه همان شب از شبکه HBO پخش خواهد شد.

 

تیم بازیگری

در ۸ مارچ ۲۰۱۸ , Dafne Keen در نقش اصلی به فیلم اضافه شد تا کاراکتر “لیرا” را بازی کند Tom Hooper پروژه را امضا کرد تا کارگردانی آن را انجام دهد, Lin-Manuel Miranda در نقش Lee Scoresby در سریال حضور خواهد داشت. در ۸ جون ۲۰۱۸ , James McAvoy, Clarke Peters و Ruth Wilson برای بازی در این سریال وارد پروژه شدند. در ۲۷ جولای ۲۰۱۸ , BBC و Bad Wolf تیم بازیگری و عوامل سریال را معرفی کردند.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۴۵ نقدی که از سریال انجام شده با ۸۳ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۷٫۵۹ از ۱۰ رو به رو شده. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۶ نقدی که از فیلم انجام شده با امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ رو به رو شده.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های سریال نیروی اهریمنی او

۱) – His Dark Materials – Lorne Balfe – 1:38
۲) – The Alethiometer – Lorne Balfe – 4:35
۳) – Lyra: The Child of Prophecy – Lorne Balfe – 2:20
۴) – The Settling of a Daemon – Lorne Balfe – 3:54
۵) – Scholastic Sanctuary – Lorne Balfe – 3:07
۶) – The General Oblation Board – Lorne Balfe – 2:58
۷) – The Life of Roger Parslow – Lorne Balfe – 2:42
۸) – The Machinations of Lord Boreal – Lorne Balfe – 2:50
۹) – A Gilded Cage – Lorne Balfe – 1:24
۱۰) – The Strength of Gyptians – Lorne Balfe – 3:38
۱۱) – A Plea to Fate – Lorne Balfe – 3:13
۱۲) – The Legacy of Svalbard – Lorne Balfe – 2:30
۱۳) – Mrs. M.Coulter – Lorne Balfe – 2:05
۱۴) – The Magisterium – Lorne Balfe – 3:03
۱۵) – The Path Foretold – Lorne Balfe – 2:15
۱۶) – Release the Spy-Fly – Lorne Balfe – 2:07
۱۷) – The Tales of Lee Scoresby – Lorne Balfe – 2:43
۱۸) – The Compass Points North – Lorne Balfe – 2:34
۱۹) – The Witches of Lake Enara – Lorne Balfe – 3:15
۵۲:۵۱

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی : FLAC-Lossless

دانلود آلبوم با کیفیت : MP3-320kbps

لینک کوتاه مطلب
6 نوامبر 2019 1,672 views 2
نظرات

محمد 2020/04/17

با تشکر از زحماتتون و اینکه این موسیقی متن رو قرار دادین.

admin 2020/04/17

لطف دارید