فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم If I Stay (اگر بمانم) اثری از هیتور پریرا (Heitor Pereira) و هنرمندان مختلف را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از زیباترین فیلم های رمانتیک سال ۲۰۱۴ می باشد که ستاره جوانی در آن هنرنمایی می کند. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم If I Stay نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم If I Stay (اگر بمانم)

معرفی فیلم If I Stay

If I Stay (اگر بمانم) فیلم رمانتیک محصول سال ۲۰۱۴ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را آر. جی. کاتلر (R. J. Cutler) انجام داده است و این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته گیل فورمن (Gayle Forman) می باشد. ستارگانی که در فیلم If I Stay هنرنمایی کرده اند متشکل از کلویی گریس مورتس (Chloë Grace Moretz) و میری انوس (Mireille Enos) و جیمی بلاکلی (Jamie Blackley) و جاشوا لنرد (Joshua Leonard) و استیسی کیچ (Stacy Keach) و آیشا هیندز (Aisha Hinds) می باشند. این فیلم در ۲۲ اگوست ۲۰۱۴ منتشر شد و در سطح جهانی ۷۸٫۹ میلیون دلاری را تجربه کرد. موسیقی متن فیلم If I Stay را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم Greenland (گرین لند)

 

درباره موسیقی متن اگر بمانم

موسیقی متن این فیلم به آهنگسازی هیتور پریرا می باشد و در ۱۹ اگوست ۲۰۱۴ آلبوم موسیقی متن توسط کمپانی WaterTower Music منتشر شده است. در بیلبرد آمریکا از بین ۲۰۰ عنوان رتبه ۵۴ را بدست آورد و در استرالیا رتبه ۷۷ را بدست آورد. باند موسیقی راک Willamette Stone چندین چندبار در طول فیلم اجرا داشته اند.

 

باکس آفیس و واکنش منتقدین

تا تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۴ ، فیلم در سطح جهانی با بودجه ۱۱ میلیون دلاری خود فروش ۷۸٫۳ میلیون دلار را تجربه کرد. از ۲۹۰۷ سالن سینمایی که در اختیار داشته است رتبه ۳ را در آمریکای شمالی بدست آورده است و در پشت فیلم های Guardians of the Galaxy و Teenage Mutant Ninja Turtles قرار گرفته است. که سه و چهار هفته در این شرایط بوده است. لازم به ذکر از در روز اول اکرانش ۶ میلیون دلار فروش را تجربه کرده است.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۱۳۸ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۳۶ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۴٫۹۲ از ۱۰ را بدست آورده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۶ نقد صورت گرفته امتیاز ۴۶ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است. آهنگ های فیلم If I Stay را از دست ندهید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم If I Stay (اگر بمانم)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم If I Stay

۱) – “Who Needs You” – The Orwells – 3:19
۲) – “Until We Get There” – Lucius – 3:28
۳) – “I Want What You Have” – Willamette Stone – 3:30
۴) – “All of Me” – Tanlines – 3:50
۵) – “Promise” – Ben Howard – 6:21
۶) – “Never Coming Down” – Willamette Stone – 3:23
۷) – “Halo” – Ane Brun and Linnea Olsson – 3:52
۸) – “I Will Be There” – Odessa – 4:35
۹) – “Mind” – Willamette Stone – 3:13
۱۰) – “Morning” – Beck – 5:22
۱۱) – “I Never Wanted to Go” – Willamette Stone – 3:33
۱۲) – “Karen Revisited” – Sonic Youth – 11:12
۱۳) – “Today” – Willamette Stone – 2:42
۱۴) – “Heart Like Yours” – Willamette Stone – 3:20

۱۵) – “Heal” (If I Stay version) – Tom Odell – 3:13
۱۶) – “Suite No. 1 in G Major for Solo Cello, BWV 1007: Prelude” (deluxe edition bonus track) – Composed by Johann Sebastian Bach – 2:58
۱۷) – “Cello Concerto in A Minor, op. 33” (deluxe edition bonus track) – Composed by Camille Saint-Saëns – 1:20
۱۸) – “Sonata in B Minor for Solo Cello, op. 8” (deluxe edition bonus track) – Alisa Weilerstein (composed by Zoltán Kodály) – 3:46
۱۹) – Heitor Pereira – After The Crash
۲۰) – Heitor Pereira – Bedside Goodbyes
۲۱) – Heitor Pereira – The Operation
۷۲:۵۷

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-128kbps :

6 اکتبر 2020 3,470 views 0
نظرات