فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم اکشن موسیقی متن بازی Star Wars: Squadrons (جنگ ستارگان اسکادرانز) اثری از گوردی هاب (Gordy Haab) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. بعد از مدت ها با موسیقی متن بازی جدید در خدمت شما کاربران گرامی هستیم. این آلبوم در سبک اکشن و هیجانی می باشد، پس اگر به این نوع موسیقی متن علاقمند هستید حتما گوش دادن به آن پیشنهاد می شود. امید است از گوش دادن به آهنگ های بازی Star Wars: Squadrons نهایت لذت را ببرید.

آلبوم اکشن موسیقی متن بازی Star Wars: Squadrons (جنگ ستارگان اسکادرانز)

معرفی بازی Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons (جنگ ستارگان اسکادرانز) بازی اکشن فضایی محصول سال ۲۰۲۰ می باشد و داستان آن در دنیای جنگس ستارگان رخ می دهد. کار توسعه این بازی توسط کمپانی Motive Studios انجام شده است و انتشار آن برعهده کمپانی Electronic Arts بوده است. در ۲ اکتبر ۲۰۲۰ برای پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. داستان بازی بعد از اتفاقات فیلم Return of the Jedi رخ می دهد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Possessor

 

گیم پلی

بازیکن ها کنترل سفینه ای از امراتوری گالاکتیک را برعهده دارند و در این سفینه ها میتوانند از تحرکات قدرت میان سلاح ها و سپرها و موتورها برای پیروزی در نبردها استفاده کنند. کشتی های مختلف گالاکتیک امکانات مختلف دارند و این موضوع به بازیکن ها فرصت های برابر می دهد. هرچی که بازیکن ها تجربه بیشتر بدست آورند میتوانند سلاح ها و سپرهای مختلف را بازکنند و از آپگرید های مختلف برخوردار شوند. بازی به طور کامل به صورت اول شخص می باشد. بازیکن ها میتوانند امار و ارقام مختلف از وضعیت سفینه خود را بدست آورند.

 

برای هردو طرف درگیری چهار کلاس مختلف سفینه وجود دارد، و این چهار کلاس شامل کلاس جنگنده، رهگیری، بمبافکن و پشتیبانی می باشد. بازی دارای دو مود چند نفره و یک مود تک نفره می باشد: Story و Dogfight و Fleet Battles . دانلود موسیقی متن بازی Star Wars: Squadrons را از پایین مطلب انجام دهید.

 

توسعه بازی جنگ ستارگان اسکادرانز

در ۱۵ جون ۲۰۲۰ ، بازی Star Wars: Squadrons معرفی شد و تریلری برای آن منتشر شد. در ۲ اکتبر ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم هایی که در بالا معرفی شد منتشر شد نسخه پی سی این بازی می تواند در دستگاه های واقعیت مجازی هم بازی شود و همچنین در پلیس استیشن هایی که از وی آر پشتیبانی می کنند. تمام ورژن های بازی از HOTAS پشتیبانی می کنند. ابن بازی ورژن های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس را دریافت نمیکند.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن بازی Star Wars: Squadrons

۱) – A New Squadron Is Formed – 2:37
۲) – Main Theme – 1:51
۳) – Hyperspace Ambush – 4:27
۴) – Fallen Comrades – 1:42
۵) – Preparing to Move – 1:19
۶) – Evacuation – 2:29
۷) – The New Station – 1:03
۸) – First Assignment – 4:37
۹) – The Dockyard – 1:21
۱۰) – Imperial Ceremony and Briefing – 2:12
۱۱) – A Losing Battle – 2:56
۱۲) – Imperial Victory – 1:49
۱۳) – Stealing Data Plans – 4:12
۱۴) – Chasing the Spy – 2:28

۱۵) – Pirates – 1:53
۱۶) – Taking No Prisoners – 2:49
۱۷) – Three Way Battle – 4:52
۱۸) – Defending the Starhawk – 4:00
۱۹) – Saying Goodbye – 2:22
۲۰) – Retaliation – 4:08
۲۱) – Loading Gear and Surprise Attack – 2:23
۲۲) – Moon Explodes – 2:17
۲۳) – Bombing Run Successful – 4:48
۲۴) – Unsuccessful Run – 2:35
۲۵) – Wanting Revenge – 2:00
۲۶) – Finale – 2:12
۷۱:۲۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

5 اکتبر 2020 819 views 0
نظرات