فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال The Head اثری از فردریک جاسید (Federico Jusid) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این سریال یکی از زیباترین و دیدنی ترین سریال های اخیر سال ۲۰۲۰ می باشد که تماشای آن به شدت توصیه می شود. در ادامه معرفی کوتاهی از سریال The Head را برای شما آماده کرده ایم حتما آن را مطالعه نمایید. امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال The Head نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال The Head

معرفی سریال The Head

The Head سریال معمایی و هیجانی محصول سال ۲۰۲۰ کشورهای اسپانیا و ژاپن می باشد. خالقین این سریال دیوید پستور (David Pastor) و الکس پستور (Àlex Pastor) انجام داده اند. ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی کرده اند جان لینچ (John Lynch) و کترین او کانلی (Katharine O’Donnelly) و الکساندر ویلوم (Alexandre Willaume) و … می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Project Power

 

سریال The Head توسط کمپانی های The MediaPro Studio, HBO Asia, Hulu تولید شده است و در تاریخ ۱۲ جون ۲۰۲۰ در اسپانیا منتشر شده است. لوکیشن های فیلمبرداری این سریال ایسلند و جزایر قناری بوده است. همان طور که به اطلاع شما رسیده کار نوشتن موسیقی متن سریال The Head را فردریک جاسید انجام داده است. نظر بسیاری از منتقدین درباره فیلم مثبت بوده است

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال The Head

نظرات بینندگان درباره سریال The Head

معمایی لذت بخش – ۸/۱۰

همان داستان همیشگی گروهی که در مکالی معمایی ایزوله شده اند و بسیاری از آنها گذشته ای مشترک دارند و یکی یکی شروع به کشته شدن می کنند و شش ماه شب قطبی و دمای هوای کشنده که بر روی طرز فکر آنها تاثیر می گذارد، مشکلات شخصی، قطعی ارتباط و … در این حین یکی از کاراکتر ها که ممکن است قربانی باشد باعث ایجاد معمایی می شود و در ابتدا شما فکر میکنید داستانی عادی و کلیشه ای دارد اما وقتی که پایان آن را می بینید کاملا از آن راضی خواهید شد.

 

دیگه چه انتظاری داریم؟ – ۸/۱۰

وقتی که ارتباط با دنبای بیرون قطع می شود همه چیز شروع به از هم پاشیدن می کند و گروهی از دانشمندان و محققین بین المللی در مکانی گیر می افتند. هر فصل دارای ۶ قسمت دارد که هر کدام آنها تعلیق قابل توجهی را دارا می باشد. فیلمنامه قابل توجهی را دارا می باشد، از آن دست سریال هاست که شما مدام حدس میزنید “چه اتفاقی قرار است رخ دهد” به طور کلی سریال The Head اصلا شما را ناامید نمیکند, به شدت جذب هیجان آن شدم و پیشنهاد می کنم حتما آن را تماشا کنید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال The Head

اطلاعات تکمیلی در IMDB

ترک لیست موزیک سریال The Head

۱) – Main Title – 1:18
۲) – We Knew These People – 1:34
۳) – Find Me – 2:13
۴) – Fight – 1:16
۵) – We’ll Make a Family – 1:44
۶) – I’m Sorry, Johan – 1:07
۷) – I Couldn’t See His Face – 1:56
۸) – Everyone Feels Sad – 1:38
۹) – The Head – 5:45
۱۰) – This Is An SOS – 4:04
۱۱) – I Found Something – 2:29
۱۲) – Duel – 2:20
۱۳) – Polaris V – 2:14
۱۴) – Research – 2:34
۱۵) – This Is What They’re Looking For – 3:14
۱۶) – There Is Something Else – 2:04
۱۷) – Solitude – 2:44
۱۸) – Hey! – 3:05
۱۹) – Go Get ‘Em – 2:11
۲۰) – Coda – 1:18
۴۶:۴۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

16 آگوست 2020 622 views 0
نظرات