فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy) اثری از دومینیک لوئیس (Dominic Lewis) را آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم کمدی ستاره بزرگ و محبوب دیو باتیستا هنرنمایی میکند که تماشای آن را دو چندان کرده است. فیلم کمدی قبلی که دیو باتیستا در آن هنرنمایی کرده است استوبر بود که بسیار هم خنده دار بود. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم جاسوس من نهایت لذت را ببرید….

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

معرفی فیلم جاسوس من

جاسوس من (My Spy) فیلم اکشن و کمدی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد.

کارگردانی این فیلم را پیتر سگال (Peter Segal) انجام داده است.

نویسنگی آن را هم اریک و جان هوپر (Jon و Erich Hoeber) انجام داده اند. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند دیو باتیستا (Dave Bautista) و کلوئه کلمن (Chloe Coleman) و کریستین شال (Kristen Schaal) و کن جیونگ (Ken Jeong) می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Bad Boys for Life

 

داستان فیلم جاسوس من درباره مامور سی آی اِی که باید از دختر جوانی محافظت کند, می باشد که به او ماموریت محافظت از خانواده آن دختر داده شده است. فیلم My Spy در ۹ ژانویه ۲۰۲۰ در استرالیا اکران شده است و برنامه ریزی شده است در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ , توسط کمپانی STXfilms در آمریکا اکران خود را تجربه کند. لازم به ذکر است موسیقی متن فیلم جاسوس من را دومینیک لوئیس نوشته است.

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

درباره تولید فیلم جاسوس من

در ۵ اکتبر ۲۰۱۷ , گزارش شد کمپانی اس تی اکس انترتینمنت (STX Entertainment) قرار دادی را نهایی کرده است که درباره فیلم اکشن-کمدی با هنرمندی دیو باتیستا است.

انتظار می رفت باتیستا در کنار Jonathan Meisner و Drew Simon تهیه کنندگی فیلم را هم انجام دهد.

در ۳۰ جولای ۲۰۱۸ , اعلام شد این پروژه در ابتدا به صورت سریال ساخته شود, و عنوان آن My Spy انتخاب شد.

 

کارگردانی فیلم را Peter Segal از فیلمنامه نوشته شده توسط Jon و Erich Hoeber ساخته خواهد شد.

در اکتبر ۲۰۱۸ , اعلام شد Ken Jeong, Parisa Fitz-Henley, Chloe Coleman و Kristen Schaal به تیم بازیگری فیلم اضافه شدند. و در ادامه اعلام شد Segal, Chris Bender, Jake Weiner و Gigi Pritzker به عنوان تهیه کنندگان فیلم خواهند بود. Hoebers, Michael Flynn, Rachel Shane و Adrian Alperovich تهیه کنندگان اجرایی فیلم بوده اند.

همچنین گزارش شده بود کمپانی MWM Studios یکی از کمپانی های تولیدی فیلم خواهند بود.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Spenser Confidential

 

در ۱۵ اکتبر ۲۰۱۸ , فیلمبرداری فیلم در کانادا اغاز شد و در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ به پایان رسید.

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۱ نقدی که تا به این لحظه از فیلم جاسوس من انجام شده

با ۶۴ درصد نظر متثبت رو به رو شده و امتیاز ۵٫۱۱ از ۱۰ را دریافت کرده است.

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

نقدهایی از فیلم My Spy

My Spy فیلم سرگرم کننده با کمدی جاسوسی خانوادگی | ۵/۱۰

My Spy فیلم اکشن و کمدی و خانوادگی به کارگردانی پیتر سگال (Peter Segal) می باشد. کارگردانی که فیلم های Get Smart و Tommy Boy در کارنامه کاری خودش دارد.

فیلم درباره نظامی سابق جی جی (با بازیه دیو باتیستا) است،

کسی که بعد از خدمتش در ارتش، حالا در تلاش است برای سی آی اِی کار کند.

در زمان ماموریت هایش همچنان به سختی همانند سرباز کار میکند.

سی آی اِی اطلاعات لازمه را دریافت نمیکند و تصمیم میگیرد از جی جی به عنوان جاسوس استفاده کند، هم اکنون جی جی باید جاسوسی مادر کیت (با بازیه Parise Fitz-Henley) و دختر جوانش سوفی (با بازیه Chloe Coleman) را بکند به این امید که شریک تاجر اسلحه اش با او ارتباط بر قرار کند.

 

دیری نمیگذرد که هویت جی جی توسط این دختر جوان و باهوش ۹ ساله کشف می شود، کسی که به او قول می دهد چیزی درباره هویتش به دیگران نگوید و در ازای اینکار جی جی باید به دختر بچه داستان آموزش جاسوس بودن را بدهد. دانلود موسیقی متن فیلم My Spy را از پایین مطلب دانلود نمایید.

 

فیلم My Spy لحظات سرگرم کننده خودش را دارد که یک دختر جوان چه طور میتواند برای یک مامور سی آی اِی زرنگ‌بازی در آورد. این جنبه داستانی در دیگر فیلم ها هم دیده شده است از جمله فیلم پلیس مهدکودک با بازیه Arnold Schwarzenegger . برای افرادی که با این دست فیلم ها آشنایی دارند، فیلم My Spy به سرعت قابل پیش‌بینی خواهد بود.

فیلمنامه کاملا هم پیمان شدن دو کاراکتر دختربچه و جی جی را نشان می دهد،

اما در زمان هایی تکیه زیادی بر روی این باند دو نفره می شود.

 

ادامه نقد

برای مثال، در زمان هایی اون جنبه معامله سلاح مخفی کلا کنار گذاشته می شود و سکانس هایی که به نمایش گذاشته می شوند انگار کلا از یک فیلم دیگری می باشند، این دو جنبه مختلف در انتهی فیلم به یکدیگر میرسند در صورتی که نقطه مشترک های کمی با هم دارند.

اگر با این دست فیلم های کمدی آشنایی داشته باشید، بخش کمدی فیلم هم یک جورایی قابل پیش بینی است. دیو باتیستا در نقش مامور سی آی اِی هنرنمایی می کند که هنوز مقدمات شغلی خودش را نمیداند! و این ایده که یک دختر بچه بتونه برای مامور و خود سی آی اِی زرنگ بازی در بیاره کمی عجیب غریب و غیر قابل باور بود. بازیگر جوان داستان Chloe Coleman بازی خوبی را ارائه می دهد. بازیگرهای کمدی شناخته شده ای از جمله Kristen Schaal و Ken Jeong در فیلم جاسوس من حضور دارند اما لحظات کمدیک کمی را به خود اختصاص داده اند. موسیقی متن فیلم جاسوس من را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

فیلم کوچک سرگرم کننده برای یک بعد از ظهر دل انگیز! | ۷/۱۰

خیلی خب، همین ابتدا باید خدمتتون ذاکر شوم موقع تماشای این فیلم نباید انتظارات زیادی از فیلم My Spy داشته باشید. چونکه اگر سطح انتظارات خود را بالا ببرید احتمالا نتیجه پایانی ناامیدی شما خواهد بود.

اما بیایید کمی واقع گرا باشیم، اگر به دنبال فیلمی سرگرم کننده و ساده بدون پیچیدگی داستانی که نیازمند تمرکز زیاد باشد هستید، پس فیلم My Spy میتواند راست کار شما باشد.

داستان به شکل قابل توجهی ساده است و گاهی اوقات حتی قابل پیش بینی، لحظات بزرگ و دیدنی در آن نیست که تا چندین سال در ذهن شما باقی بماند، خبری از اکشن جاسوسی نیست. صادقانه بگم به شخصه به خاطر تریلرها و بخش ابتدایی فیلم انتظار فیلمی متفاوت را داشتم. اما از همین چیزی که هست خوشم می آید. از کاراکترها و فعل و انفعالات آنها لذت بردم، شوخی های فیلم My Spy من رو به خنده وادار کرد و توانستم بشینم و از این داستان ساده لذت ببرم، بدون اینکه نیاز باشد فسفر بسوزم که جریان فیلم چی هست و فکر میکنم در یک روز بد این فیلم میتواند بسیار بدرد بخور باشد.

پس اگر به دنبال فیلمی سرگرم کننده در یک روز بد برای خود و خانواده خود هستید، این فیلم میتواند بدرد شما بخورد. آهنگ های فیلم My Spy را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

این چیه؟ ازش خوشم نمیاد؟! | ۲/۱۰

بعد از تماشای تریلر ۳ دقیقه ای، یکی از پسرهام توی گوشم زمزمه کرد، “این چیه؟ ازش خوشم نمیاد. یه چیزی سرهم بندی کردن – این فیلم چیه؟ میخواد چی باشه؟ و وقتی تمام شد، اوه وقتی تمام شد…”

یک ذره خشونت دارد و بی‌هدف است، هیچ سکانس ندارد که بشه گفت یک فیلم بچه گانه است، اما قطعا برای بزرگسالان هم نیست، تنها ۳۰ ثانیه از آن ما مجاب شدیم که به تماشای فیلم برویم.

ما سانس صبحگاهی را برای تماشای فیلم انتخاب کردیم، ساعت ۱۰:۵۷ ساعتم را چک کردم،

ساعت ۱۱:۰۱ مجدد ساعتم رو چک کردم و متوجه شدم زمان کند می گذرد! البته باید بگویم Chloe Coleman بازیگر خوبی است و تماشای او لذت بخش است، بقیه کاراکترها باورپذیر نیستند، نچسب و نویسندگی بدی دارند، ستارگانی مثل Kristen Schaal وقت خودشان را تلف کرده اند (او را با نام مل از Flight of the Conchords خاطر دارم)

به نظر پسر بزرگترم فیلم اوکیی بود اما وقتی ازش خواستم یک جای خوب نام ببرد چیزی به ذهنش نرسید. بعد از گذشت یک ساعت پسر کوچکترم ناامید شد و شروع به ور رفتن با موبایل کرد. دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جاسوس من (My Spy)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم My Spy

۱) – Boys Next Door – 2:28
۲) – Room Service – 2:38
۳) – French Connection – 1:51
۴) – Framed Memories – 1:16
۵) – Private Eyes – 2:59
۶) – Airport – 5:42
۷) – Sophie’s Choice – 1:45
۸) – Bad Accent – 3:02
۹) – Spies in Disguise – 2:23
۱۰) – The Hug – 2:27
۱۱) – I Spy with My Little Eye – 1:40
۱۲) – Victor – 1:47
۱۳) – Bathroom Break – 1:30
۱۴) – Fireworks – 1:31
۱۵) – Parent Trap – 1:21
۱۶) – My Spy – 2:40

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

7 ژوئن 2020 16,339 views 0
نظرات