فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته) اثری از هنرمندان مختلف را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از دیدنیترین فیلم های دنیا می باشد که در آن ستارگان بزرگی ایفای نقش میکنند و بازی های جذابی را در این فیلم شاهد هستیم. یکی از موسیقی متن هایی که بسیاری از شما دوستان درخواست داده بودید موسیقی متن جنگوی زنجیرگسسته بود. همچنین معرفی کاملی از این فیلم برای شما آماده کرد ایم که دعوت می شود حتما آن زا مطالعه نمایید. امیدواریم از گوش دادن به آهنگ های فیلم Django Unchained نهایت لذت را ببرید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

معرفی فیلم Django Unchained

Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته) فیلم ضد وسترن محصول سال ۲۰۱۲ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم دیدنی را کارگردان بزرگ و نام آشنا کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) انجام داده است. داستان فیلم در غرب وحشی رخ می دهد و استایل سنگینی دارد و به شدت بر ضد وسترن اسپاگتی می باشد. به خصوص فیلم ایتالیایی جنگو محصول سال ۱۹۶۶ کاری از سرجو کوربوچی (Sergio Corbucci).

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن انیمیشن Soul

 

ستارگانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند در نقش اصلی متشکل از جیمی فاکس (Jamie Foxx) و کریستوف والتز (Christoph Waltz) و لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) و کری واشنگتون (Kerry Washington) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و در نقش مکمل والتون گاگینز (Walton Goggins) و دنیس کریستوفر (Dennis Christopher) و جیمز ریمار (James Remar) و مایکل پارک (Michael Parks) و دان جانسون (Don Johnson) می باشند. همان طوری که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم Django Unchained را هنرمندان مختلف انجام داده اند.

 

کار توسعه فیلم جنگوی زنجیرگسسته در سال ۲۰۰۷ زمانی که تارانتینو درحال نوشتن کتابی درباره کوربوچی بوده است آغاز شده است. در آوریل ۲۰۱۱، تارانتینو آخرین پیشنویس فیلمنامه را برای کمپانی The Weinstein Company فرستاد. در تابستان سال ۲۰۱۱ جذب تیم بازیگری آغاز شد و مایکل کی. ویلیامز (Michael K. Williams) و ویل اسمیت (Will Smith) برای بازی در نقش اصلی در نظر گرفته شده اند و این موضوع قبل از جذب فاکس به عنوان بازیگر اصلی بوده است.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

ادامه معرفی فیلم

از نوامبر ۲۰۱۱ تا مارچ ۲۰۱۲ در کالیفورنیا و لویزیانا آغاز شده است. در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۲ فیلم در سالن سینمای زیگفیلد در نیویورک به نمایش گذاشته شد و در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۲ در آمریکا اکران سینمایی خودش را تجربه کرد و با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری خودش فروش ۴۲۵ میلیون دلاری در سطح جهانی تجربه کرد البته درادامه اطلاعات تکمیلی درباره باکس آفیس فیلم Django Unchained را با شما به اشتراک میگذارم، این فیلم پرفروش ترین فیلم تارانتینو تا به آن روز بوده است.

 

فیلم Django Unchained نامزد و برنده جوایز مختلف در مراسم های مختلف شده است. ازجمله ۵ نامزدی در ۸۵امین مراسم اسکار از جمله نامزد بهترین فیلم. والتز جوایز متنوعی را برای بازی که ارائه داده کسب کرده است که در میان آنها بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مراسم های اسکار و گلدن گلوب و بافتا. و برای فیلمنامه برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب و بافتا شده است. دانلود موزیک متن فیلم Django Unchained را به هیچ عنوان از دست ندهید و حتما نظر خود را در اینباره با ما به اشتراک بگذارید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

درباره موسیقی متن

این فیلم شامل هم آهنگ های اورجینال و هم آهنگ های موجود را دارا می باشد. ترک هایی که به طور ویژه برای فیلم ساخته شده اند متشکل از “۱۰۰ Black Coffins” کاری از ریک راس (Rick Ross) که برای کاراکتر جیمی فاکس می باشد و همچنین ترک “Who Did That To You?” کاری از جان لجند (John Legend) و “Ancora Qui” کاری از انیو موریکونه و الیسا و “Freedom” کاری از آنتونی همیلتون (Anthony Hamilton) و الاینا بوینتون (Elayna Boynton) می باشند. همچنین تم فیلم ایتالیایی “جنگو” در این فیلم هم وجود داشته.

 

آهنگساز فرنک اوشن (Frank Ocean) ترانه اورجینالی را برای موسیقی متن این فیلم نوشته است اما توسط تارانتینو رد شده است. تارانتینو در اینباره گفته است انتظاری کاری کاملا دوستداشتنی و شاعرانه را داشته است، برای این آهنگ سکانسی وجود نداشت. بعدا فرنک اوشن ترانه را تحت عنوان “Wiseman” به صورت جداگانه منتشر میکند. فیلم Django Unchained همچنین دارای تعدادی قطعه کلاسیک با نام های Für Elise و Dies Irae کاری از بتهوون بوده است. تارانتینو از استفاده کلی از ترانه های اورجینال خودداری کرده است و اینطور اعلام کرده است “از این ایده که این اندازه قدرت به شخصی در یک فیلم بدهم موافق نیستم” آلبوم موسیقی متن فیلم Django Unchained در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۲ منتشر شده است.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

باکس آفیس

فیلم Django Unchained در آمریکا و کانادا فروش ۱۶۲٫۸ میلیون دلاری را تجربه کرده است و در بقیه مناطق جهان به فروش ۲۶۲٫۶ میلیون دلاری رسیده است. به طور کلی در سطح جهانی فروش خود را به رقم ۴۲۵٫۵ میلیون دلار رسانده است و این درحالی بوده است که بودجه تولیدی فیلم ۱۰۰ میلیون دلار بوده است. در سال ۲۰۱۳ فیلم جنگوی زنجیرگسسته به پرفروش ترین فیلم تارانتینو تبدیل شد و فروش آن از فیلم Inglourious Basterds محصول سال ۲۰۰۹ گذشته است و در سطح جهانی به طور کلی فروش خود را به رقم ۳۲۱٫۴ میلیون دلار رسانده است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم Jingle Jangle A Christmas Journey

 

در آمریکای شمالی، فیلم در روز کریسمس فروش ۱۵ میلیون دلاری را تجربه کرده است و در جایگاه دوم قبل از فیلم Les Misérables قرار گرفته است. همچنین سومین فروش آغازین بزرگ در روز کریسمس بعد از دو فیلم Sherlock Holmes ($24.6 میلیون) و Les Misérables ($18.1 میلیون) بوده است. در شش روز اول اکرانش فروش ۶۳٫۴ میلیون دلاری را تجربه کرد است و در جایگاه دوم بعد از فیلم The Hobbit: An Unexpected Journey قرار گرفته است.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۸۸ نقدی که از این فیلم انجام شده است با ۸۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۰۳ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۴۲ نقد انجام شده امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است. مخاطبان سینمااسکور امتیاز -A را به فیلم داده اند.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Django Unchained

۱) – James Russo – Winged – 0:09
۲) – Luis Bacalov & Rocky Roberts – Django – 2:54
۳) – Ennio Morricone – The Braying Mule – 2:33
۴) – Christoph Waltz & Jamie Foxx – “In That Case Django, After You…” – 0:39
۵) – Luis Bacalov & Edda Orso – Lo Chiamavano King – His Name Is King – 1:59
۶) – Anthony Hamilton & Elayna Boynton – Freedom – 3:57
۷) – Don Johnson & Christoph Waltz – Five-Thousand-Dollar Nigga’s and Gummy Mouth Bitches – 0:56
۸) – Luis Bacalov – La Corsa – 2nd Version – 2:19
۹) – Don Straud – Sneaky Schultz and the Demise of Sharp – 0:34
۱۰) – Jim Croce – I Got a Name – 3:15
۱۱) – Riziero Ortolani – I Giorni Dell’ira – 3:06
۱۲) – Rick Ross – 100 Black Coffins – 3:44

۱۳) – Jerry Goldsmith feat) – Pat Metheny – Nicaragua – 3:29
۱۴) – Samuel L) – Jackson, Leonardo DiCaprio & Christoph Waltz – Hildi’s Hot Box – 1:16
۱۵) – Ennio Morricone – Sister Sara’s Theme – 1:27
۱۶) – Elisa Toffoli – Ancora Qui – 5:08
۱۷) – James Brown & 2Pac – Unchained – The Payback / Untouchable – 2:52
۱۸) – John Legend – Who Did That to You? – 3:49
۱۹) – Brother Dege – AKA Dege Legg – Too Old to Die Young – 3:43
۲۰) – Samuel L) – Jackson & Jamie Foxx – Stephen the Poker Player – 1:02
۲۱) – Ennio Morricone – Un Monumento – 2:31
۲۲) – Samuel L) – Jackson & Jamie Foxx – Six Shots Two Guns – 0:05
۲۳) – Annibale E I Cantori Moderni – Trinity: Titoli – 3:04

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

4 ژانویه 2021 6,738 views 2
نظرات

Amir 2021/01/04

این آلبوم فوق العادست!!!

حسین جباری 2021/01/07

منتظر این آلبوم بودم.