فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Leave No Trace (ردی به جا نگذار) اثری از دیکون هینچلیف (Dickon Hinchliffe) را با کیفیت بالا آماده دانلود کرده ایم. اگر به فیلم های درام با بازی های قوی علاقمند هستید فیلم ردی به جا نگذار راست کار شماست. در این فیلم ستاره بزرگ بن فاستر بازی کرد است که جذابیت فیلم را چندبرابر کرده است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Leave No Trace نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Leave No Trace (ردی به جا نگذار)

معرفی فیلم Leave No Trace

Leave No Trace (ردی به جا نگذار) فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۱۸ می باشد. کارگردانی این فیلم را دبرا گرانیک (Debra Granik) انجام داده است و نویسندگی آن را خود گرانیک به همراه آن روزلینی (Anne Rosellini) انجام داده است. این فیلم بر اساس رمانی به نام My Abandonment نوشته پیتر راک (Peter Rock) محصول سال ۲۰۰۹ می باشد. داستان فیلم درباره پدری کهنه سرباز است که با اختلال اضطراب پس از سانحه رو به رو است، کسی که به همراه دخترش در جنگل زندگی می کند، این رمان بر اساس داستانی واقعی است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Tenet

 

فیلم Leave No Trace در سال ۲۰۱۸ در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش گذاشته شد و توسط کمانی ناشر Bleecker Street در آمریکا در ۲۹ جون ۲۰۱۸ اکران شد. این فیلم در سطح جهانی مورد تحسین قرار گرفت و بیشتر این ستایش ها برای بازی دیدنتی بن فاستر (Ben Foster) و توماسین مک‎کنزی (Thomasin McKenzie) بوده است. نکته جالبی که وجود دارد این فیلم بعد از فیلم Paddington 2 دومین فیلمی است که در وب سایت راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰ درصد مثبت را بدست آورده است. همان طور که گفته شد موسیقی متن فیلم Leave No Trace را دیکون هینچلیف انجام داده است.

 

بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۴۴ نقد انجام شده با امتیاز ۸۸ از ۱۰۰ رو به رو شده است. منتقد مارک کرمود (Mark Kermode) فیلم ردی به جا نگذار را به عنوان بهترین فیلم وی در سال ۲۰۱۸ معرفی کرده. فیلمبرداری در پورتلند، اورگان انجام شده است و سکانس های جنگل آن در Eagle Fern Park بوده است.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Leave No Trace (ردی به جا نگذار)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Leave No Trace

۱) – Forest Park – 1:18
۲) – Rough Country – 2:02
۳) – The Runner – 1:13
۴) – Taken – 1:35
۵) – Drive to the Farm – 2:26
۶) – Raid – 1:38
۷) – Return to the Forest – 2:41
۸) – Lost – 2:39
۹) – Not That Kind of Trouble – 1:30
۱۰) – Tiny House – 0:57
۱۱) – Shelter – 3:38
۱۲) – The Long Night – 1:40
۱۳) – Finding Will – 1:33
۱۴) – Bus out of Town – 2:06
۱۵) – We Share a Star – 2:20
۱۶) – Sunshine – 2:59
۳۲:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

13 سپتامبر 2020 701 views 0
نظرات