فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

دوستان همانطور که شاهد هستید در حال انتشار موسیقی متن تمام سریال های شبکه جدید اپل پلاس هستیم. حالا هم نوبت رسیده به موسیقی متن سریال دیکینسون (Dickinson) اثری از Drum & Lace و Ian Hultquist می باشد. در ادامه نقد اختصاصی سریال دیکینسون را هم قرار داده ایم پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید.

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم فصل سوم اضافه شد

آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال دیکینسون (Dickinson)

معرفی سریال دیکینسون

دیکینسون (Dickinson) سریال تلویزیونی کمدی سیاه محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد که از سوی شبکه اپل پلاس پخش شده است. این سریال درباره شاعر آمریکایی امیلی دیکینسون (Emily Dickinson) می باشد. خالق این سریال النا اسمیت (Alena Smith) می باشد که کار تهیه ان هم توسط شبکه اپل پلاس صورت گرفته است.

پیشنهاد ویژه : البوم زیبای موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی (Charlie’s Angels)

 

کاراکتر اصلی این سریال هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) در نقش دیکینسون می باشد. در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ , فصل اول این سریال منتشر شد و فصل دوم ان هم برای اکتبر ۲۰۱۹ سفارش ساخت گرفت, این موضوع قبل از انتشار سریال بوده است.

 

تولید فیلم دیکینسون

در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۸ , گزارش شد کمپانی اپل سفارش ساخت سریال را داده است. نویسندگی این سریال را Alena Smith انجام داده, کسی که در کنار افرادی از جمله David Gordon Green, Michael Sugar, Ashley Zalta, Alex Goldstone و Darlene Hunt تهیه کننده اجرایی سریال بوده اند. کمپانی هایی که در تولید این فیلم همکاری داشته اند wiip و Anonymous Content می باشند. در اکتبر ۲۰۱۹ , مجله هالیوود ریپورتر گزارش کرد سریال دیکینسون برای فصل دوم تمدید شده است.

تیم بازیگری

در ادامه معرفی ابتدایی سریال, تایید شد Hailee Steinfeld به عنوان ستاره اصلی داستان یعنی امیلی دیکینسون به تیم بازیگری اضافه شده است. در ۲۹ اگوست ۲۰۱۸ , اعلام شد Jane Krakowski به تیم اضافه شده است. در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ , ستارگانی از جمله Toby Huss, Anna Baryshnikov, Ella Hunt و Adrian Enscoe در فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ , Matt Lauria به تیم بازیگری اضافه شد. در سپتامبر ۲۰۱۹ , اعلام شد Wiz Khalifa و John Mulaney به تیم بازیگری اضافه شدن اند.

فیلمبرداری در ۷ ژانویه ۲۰۱۹ , در اولد بث پیچ نیویورک اغاز شد.

روزنامه نیویورک تایمز اعلام کرد در مارچ ۲۰۱۹ فیلمبرداری به پایان رسیده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم دیوانه کننده و پیچیده موسیقی متن سریال تاریک (Dark)

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۴۳ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۷۲ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۲۹ از ۱۰ را دریافت کرده. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۴ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را دریافت کرده. موسیقی متن سریال دیکینسون را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال دیکینسون (Dickinson)

نقد اختصاصی سریال دیکینسون

این سریال باید یک مستند می بود, چونکه ۱۰۰ درصد براساس وقایق تاریخی است!

دورد بر دوست داران وب سایت اهنگ بی کلام دریم موزیک , فکر میکنم این سومین سریال شبکه اپل پلاس است که نقد ان را انجام می دهیم, در ادامه موسیقی متن سریال دیکینسون را هم قرار داده ایم ککه پیشنهاد می شود حتما آن را دانلود نمایید. خب همان طور که میدانید و نقد اولی که انجام دادیم درباره چند قسمت ابتدایی دو سریال بود اما این نقد را درباره کل فصل سریال دیکینسون انجام می دهیم. هر ده قسمت ان را تماشا کردم و دوستانی هم که فصل اول را تماشا کردند حتما نظر خود را درباره سریال و موسیقی متن سریال دیکینسون در میان بگذارند.

دوستان اپل پلاس برای شما هم باگ شده؟! واسه من که شده!

پیشنهاد ویژه : آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال ریوردیل (Riverdale)

 

بخش اول

ستاره اصلی سریال دیکینسون هیلی استاینفلد می باشد که درباره داستان زندگی نویسنده و شاعر امیلی دیکینسون با پیچیدگی های مدرن می باشد. نقد های بسیاری از افراد را مطالعه کردم و بسیاری از مردم از واژه “بیدار شده” استفاده کرده اند و به همین دلیل از سریال خوششان نیامده و بقیه هم درباره عدم دقت تاریخی که دارد صحبت کرده اند.

 

اگر تریلر را تماشا کرده باشید میدانید سریال درباره چی هست و اگر سریال به ان تنی که هدفش را داره برسد, در نتیجه اگاهی کامل از کار خود دارد, ان می داند که نباید دقت کامل تاریخی داشته باشد و این موضوع منو آزار نمیده. واقعا فکر میکنم سریال دیکینسون به کار خود اگاهی دارد, دقیقا می داند که چه چیزی است, دقیقا می داند اساس سریال چه چیزی است و به شخصه باهاش حال کردم.

 

درک می کنم بعضی از انتقاد هایی که به “بیاری” شده بود! درک میکنم, آنها از تم مدرن سال ۲۰۱۹ استفاده کرده اند و بعضی از آنها “اوکی” بود, آیا واقعا به انها نیاز است! همین موضوع برای قسمت اول سریال برنامه صبحگاهی هم صدق میکرد. باشه حق با شما منتقدین عزیز است.

 

بخش دوم

برای من تا زمانی که کیفیت محتویی وجود داشته باشد میتوانم از این مورد چشم پوشی کنم, الان هم میخواهم به جنبه سرگرم کننده سریال بپردازم. که واقعا باید بگم از لحاظ سرگرم کننده بودن سریال محشری است و از بین این سه سریال که از این شبکه دیدم تا الان این سریال را بهتر و قویتر از بقیه می دانم. ممکنه این صحبت من کمی غیر منصفانه باشد چونکه از ان سریال ها تنها سه قسمت منتشر شده است اما این سریال کل فصلش منتشر شده در نتیجه نمیشه نمیشه قیاس درستی را انجام داد.

 

اما این مورد را هم بگم بعد از تماشای سه قسمت اول سریال دیکینسون قیاس را انجام دادم و باز هم به این نتیجه رسیدم که, نسبت به دو سریال دیگر بیشتر باهاش حال کردم. اونم فقط به خاطر جنبه سرگرم کننده ای که داشت. ۳۰ دقیقه از هر قسمت فکر میکنم برای یک چنین سریالی تفاوت زیادی را ایجاد می کند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم حماسی و الکترونیک موسیقی متن فیلم فراموشی (Oblivion)

 

بازی هیلی استاینفلد در نقش امیلی دیکینسون بسیار عالی است, ورژن بسیار متفاوتی نسبت به قبل که از او شاهد بودید در این سریال می بینیم. کاری که با دیالوگ های انجام می دهند را دوست دارم, ما به این شکل صحبت می کنیم! از اپیزود اول یا حتی تریلر ما کاملا متوجه می شویم که جریان از چه قرار است و قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد, ما سعی نمیکنیم دیالوگ های دقیق ان دوره زمانه را به شما ارائه دهیم, نه ما از پیچیدگی های مدرن استفاده می کنیم. موسیقی متن سریال دیکینسون را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

بخش سوم

در حین اینکه کودکان را سرگرم می کنیم, بزرگسالان هم سرگرم می شوند. واقعا اوقات خوشی را برای من رقم زد, نحوه ارائه دیالوگ ها به خصوص از سوی هیلی استاینفلد شگفت انگیز است. رابطه او با خانواده اش به خصوص پدرش دیالوگ های احساسی زیبایی را در طول سریال رقم می زند. سکانس وجود دارد که پدرش احساساتی می شود چونکه اتفاقی برای دخترش رخ می دهد و شما میتوانید دید او را نسبت به مسائل خاص ببینید.

 

او همچنین عشق خودش را نسبت به دخترش دارد و اون لحظه به خصوص با درخت , اون سکانس اون اپیزود به خوبی ساخته شده بود. اپیزودهای جداگانه ای وجود دارد که لحظاتی که از دیالوگ های احمقانه استفاده می کنند اما در عین حال احساسات هم در ان موج می زند. رابطه ای که بین امیلی و دوستش – امیلی و برادرش و دوستش , دینامیکی بین اون و سو و آستین وجود دارد بسیار جالب است.

 

به نظرم کاراکتر جرج خیلی خنده دار است و من عاشقش هستم. او عاشق کاراکتر امیلی است و این موضوع را نشان می دهد و امیلی هم متوجه است. اما امیلی سمت کار خودش می رود و می گوید گوش کن نمیخوام ازواج کنم, چون اگر ازدواج کنم دستم بسته می شود, میخوام اون بیرون باشم و کاری که بلد هستم را انجام دهم, شعرهایش را بنویسم. و من عاشق به نمایش گذاشتن این موضوع روی صفحه نمایش هستم.

پیشنهاد ویژه : آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم Her (او)

 

بخش چهارم

با متن هایی که نوشته می شود این کاراکتر احساسات خود را به نمایش می گذارد و این باعث می شود شما با او بیشتر هم زاد پنداری کنید. نکته مورد علاقه من درباره سریال دیکینسون استفاده از موسیقی مدرن است! میدونم این چیزیه که خیلی از مردم رو دور می کند. این سریال دقت های تاریخی لازم را ندارم و اگر طرفدار دو اتیشه تاریخ هستید و از این بی دقتی ها ناراحت می شوید باید بگم, من به سریال به شکلی که دقت به وقایع تاریخی مورد نیازش هست, نگاه نمیکنم.

 

خیلی خب برگردیم سر موسیقی متن سریال دیکینسون , باید بگم عاشق ترکیب موسیقی قدیمی و موسیقی جدید سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ که در سریال وجود دارد هستم. انها با این موسیقی کارهایی انجام می دهند که خیلی جالب است باید ببینید تا متوجه شوید. اصلا چنین چیزی رو مدتهاست ندیدم. شاید شبیهش رو دیده باشم اما این انرژی که وجود دارد ان میزان جذابیتی که هست خیلی سرگرم کننده است. امتیاز ۷۵ از ۱۰۰ را برای این سریال در نظر گرفتم.

آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال دیکینسون (Dickinson)

اطلاعات تکمیلی در ویکی‌پدیا

لیست اهنگ های سریال دیکینسون

۱) – Main Titles – 0:24
۲) – Meet Me in the Orchard – 1:11
۳) – Love Me More – 1:25
۴) – Death – 0:42
۵) – Can I Tell You a Secret? – 1:11
۶) – Nailed It – 0:55
۷) – It Rumbles – 0:57
۸) – Volcano – 1:38
۹) – She’s Weird – 1:50
۱۰) – Wild Nights – 1:09
۱۱) – Railroad Fever – 1:15
۱۲) – Poetry? – 0:24
۱۳) – Buy Some Pencils – 0:40
۱۴) – Don’t Meet Your Heroes – 1:38
۱۵) – Big Tree – 2:32
۱۶) – Open Me Carefully – 1:32
۱۷) – Faux Sick – 0:48
۱۸) – The Study – 0:54
۱۹) – So Many Oysters – 1:55
۲۰) – Not For a Long, Long Time – 0:58
۲۱) – You Should Marry Him – 1:16
۲۲) – Log Ahead! – 1:30
۲۳) – Not Husband & Wife – 0:42
۲۴) – The No-Hopers – 3:10
۲۵) – Death Theme Redux – 0:55
۲۶) – You’re Not Special – 1:55
۲۷) – Sketchbook – 1:44
۲۸) – The Hour of Death – 2:00
۲۹) – I’m Pregnant – 1:36
۳۰) – California – 1:49
۳۱) – Desperately Seeking Emily – 0:53
۳۲) – I Am a Poet – 0:59

آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال دیکینسون (Dickinson)

ترک لیست فصل دوم

۱) – Write Me Something
۲) – Conjuring a Poem
۳) – Split the Lark – Drum & Lace, Ian Hultquist, ft. Ella Hunt
۴) – Damn, That’s Good
۵) – Ultimate Fantasy
۶) – Fun Facts
۷) – Intentions
۸) – Get Into Here
۹) – Printing Press
۱۰) – Backstage Pass
۱۱) – Applause
۱۲) – If You’re Seen
۱۳) – We Made Our Decisions
۱۴) – All My Poems
۱۵) – The May Wine
۱۶) – The Smell of Metal
۱۷) – Our Right to Exist
۱۸) – Rebellion
۱۹) – Something in Return
۲۰) – Something Like That
۲۱) – The Man to Die – Tomorrow
۲۲) – I Like a Look of Agony
۲۳) – You Must Be a Nobody
۲۴) – You Cannot Put a Fire Out

ترک لیست فصل سوم

۱) – The Goldfinch – You Know Us Mortals (1:40)
۲) – This Tiny Bed (1:31)
۳) – Hope is the Thing with Feathers (1:52)
۴) – It’s Everything (0:57)
۵) – No False Hope (0:46)
۶) – This Little Gilbert (1:28)
۷) – Only Source of Hope (0:45)
۸) – Let’s Narrate (0:35)
۹) – Walt Whitman Suite (2:56)
۱۰) – Wholly Now & Original (0:57)
۱۱) – The Paradox (0:53)
۱۲) – I Have a Little Shape (1:15)
۱۳) – A Little Madness in the Spring (0:39)
۱۴) – In Corners (2:50)
۱۵) – Without the Power to Die (1:23)
۱۶) – Abandon All Hope (1:57)
۱۷) – Spiral (0:51)
۱۸) – You Destroyed Me (1:09)
۱۹) – Say Your Goodbyes (0:55)
۲۰) – Sweet Vinny (1:23)
۲۱) – My Unseen Correspondent (1:10)
۲۲) – And Sweetest – In the Gale (1:19)
۲۳) – This Was a Poet (2:14)

———————————-

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :


دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت MP3-320kbps :

3 دسامبر 2021 4,078 views 0
نظرات