فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دانلود موسیقی متن فیلم دریم موزیک قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm) اثری از برایان تایلر (Brian Tyler) را داریم. این فیلم هیجان انگیز یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۴ با موسیقی متن فوق العاده زیبا بوده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم درون طوفان لذت کافی را ببرید.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm)

معرفی فیلم درون طوفان

درون طوفان (Into the Storm) فیلم آمریکایی هیجان انگیز, فاجعه آمیز محصول سال ۲۰۱۴ می باشد. کارگردانی این فیلم را استیو کوآل (Steven Quale) انجام داده است. نویسندگی این فیلم برعهده جان سوئتنام (John Swetnam) بوده و ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی می کنند ریچارد آرمیتاژ (Richard Armitage) و سارا وین کالیز (Sarah Wayne Callies) می باشند.

پیشنهاد ویژه : هیجان خالص با موسیقی متن سریع و خشمگین ۹ (Fast & Furious 9)

 

مسئولیت انتشار این فیلم برعهده کمپانی برادران وارنر بوده که در تاریخ ۸ اگوست ۲۰۱۸ صورت گرفته است. این فیلم درباره فاجعه هواشناسی است که در شهر افسانه ای سیلورتون, اوکلاماها رخ می دهد. مسئول فیلمبرداری فیلم درون طوفان را برایان پیرسون (Brian Pearson) بوده و تدوین آن را اریک ای. سیرس (Eric A. Sears) انجام داده است. همان طور که در بالا اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم درون طوفان را برایان تایلر انجام داده که واقعا آلبوم لذت بخشی است.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm)

درباره تولید فیلم درون طوفان

در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۱ , مجله ددلاین گزارش کرد, کمپانی New Line Cinema پیش نویس فیلمنامه فیلمی که بر اساس واقع طبیعی است و نوشته John Swetnam می باشد را به فیلم تبدیل خواهد کرد. تاد گارنر (Todd Garner) کار تولید فیلم را توسط کمپانی Broken Road Productions انجام خواهد داد. در ۵ ژانویه ۲۰۱۲ , اعلام شد  Steve Quale کارگردانی فیلم هیجان انگیز درون طوفان را انجام خواهد داد.

 

در ۲۴ اپریل ۲۰۱۲ , ورایتی گزارش داد, کمپانی New Line چراغ سبزی به پروژه بعدی خود فیلم درون طوفان داده است. در ۹ جولای فیلمبرداری فیلم در دیترویت اغاز شد. در زمان فیلمبرداری عنوان فیلم “Black Sky” انتخاب شده بود که در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۳ , کمپانی عنوان فیلم را به Into the Storm تغییر داد.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm)

تیم بازیگری

در ۱۹ می ۲۰۱۲ فراخوانی برای تیم بازیگری این فیلم در میشیگان اعلام شد. در ۲۴ می , Alycia Debnam-Carey برای بازی در نقش زن اصلی وارد پروژه شد. در ۱ جون , کمپانی New Line , هنرمند Arlen Escarpeta را وارد پروژه کرد. در ۲۲ جون , Sarah Wayne Callies برای بازی در نقش الیسون استون قرارداد را امضا کرد. در ۱۱ جولای ۲۰۱۲ , Richard Armitage برای بازی در نقش Gary Fuller (یک پدر بیوه ای که سعی دارد پسرش را از طوفان نجات دهد) به تیم بازیگری فیلم Into the Storm اضافه شد.

موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm) هم توسط برایان تایلر نوشته شده است. و در ۵ اگوست ۲۰۱۴ منتشر شده است.

 

جلوه های ویژه توسط کمپانی های Digital Domain, Moving Picture Company, Cinesite, Method Studios, Prime Focus World, Scanline VFX و The Third Floor, Inc تحت سرپرستی Jay Barton, Guillaume Rocheron, Simon Stanley-Clamp, Nordin Rahhali, Bruce Woloshyn, Randy Goux, Chad Wiebe, Shawn Hull و Tracy L. Kettler ساخته شده است.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm)

باکس آفیس

فیلم درون طوفان در آمریکا با فروش ۴۶ میلیون دلار فروش کرد و در بقی مناطق با فروش ۱۰۰ میلیون دلاری رو به رو شد و مجموع فروش خود را به عدد ۱۴۶ میلیون دلار در سطح جان رساند و این در حالی بود بودجه تولیدی فیلم درون طوفان ۵۰ میلیون دلار بود است.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۵۶ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۲۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۴٫۲۸ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۳۲ نقد انجام شد امتیاز ۴۴ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم درون طوفان (Into the Storm)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

لیست اهنگ های فیلم دورن طوفان

۱) – Into The Storm – 3:01
۲) – Atonement – 2:38
۳) – Fate – 3:20
۴) – Titus Versus The Tornado – 3:56
۵) – Humanity Arising – 2:09
۶) – Culmination – 1:34
۷) – Prelude To Phenomenon – 2:35
۸) – Providence – 3:12
۹) – The Fire Tornado – 4:26
۱۰) – Evacuation And Interception – 2:35
۱۱) – Last Words – 2:26
۱۲) – We Stand Together – 2:26
۱۳) – The Titus – 1:45
۱۴) – Multiple Vortices – 1:46
۱۵) – Remembrance And Regret – 1:51
۱۶) – Readying For Incoming Storm – 2:35
۱۷) – The Power Of Nature – 1:07
۱۸) – Aurora – 4:00
۴۷:۲۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

8 فوریه 2020 1,685 views 0
نظرات