فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت موسیقی فیلم دریم موزیک قصد انتشار آلبوم موسیقی فیلم ترسناک و جدیدی را داریم که بسیاری از دوست داران فیلم های ترسناک به انتظار آن نشسته اند. آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر ۲ (Brahms: The Boy II) اثری از برت دتار (Brett Detar) می باشد که برای اولین بار در ایران با کیفیت اورجینال FLAC برای دانلود قرار گرفته. امید است اهنگ های فیلم برامس پسر ۲ را به دوستان خود معرفی کنید …

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

معرفی فیلم برامس پسر ۲

برامس پسر ۲ (Brahms: The Boy II) فیلم ترسناک و ماورایی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را ویلیام برنت بل (William Brent Bell) انجام داده است و نویسندگی آن را استیسی منیر (Stacey Menear) انجام داده است. این فیلم دنباله ای مستقل از فیلم The Boy 2016 می باشد. ستارگانی که در فیلم برامس پسر ۲ هنرنمایی می کنند, کیتر هلمز (Katie Holmes) و رالف اینسون (Ralph Ineson) و اوین یومان (Owain Yeoman) و کریستوفر کانوری (Christopher Convery) می باشند.

تاریخ اکران ۲۱ فبریه ۲۰۲۰ در آمریکا , از سوی کمپانی STX Entertainment برای فیلم Brahms: The Boy II در نظر گرفته شده است. دانلود موسیقی متن فیلم برامس پسر ۲ (Brahms: The Boy II) اثری از برت دتار (Brett Detar) را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

درباره تولید فیلم برامس پسر ۲

در اکتبر ۲۰۱۸ , اعلام شد که دنباله ای بر فیلم پسر در دست توسعه است و اعلام شد کیتی هولمز به تیم بازیگری این فیلم اضافه شده است. William Brent Bell برای کارگردانی مجدد این دنباله برگشته است و فیلمنامه آن را Stacey Menear نوشته است. اعلام شد Matt Berenson, Gary Lucchesi, Tom Rosenberg, Jim Wedaa و Eric Reid به عنوان تهیه کنندگان فیلم برامس پسر ۲ تحت بنر Lakeshore Entertainment هستند. اعلام شد STX Entertainment ناشر این فیلم است.

 

در نوامبر ۲۰۱۸ , Christopher Convery, Ralph Ineson و Owain Yeoman به تیم بازیگری اضافه شدند. فیلمبرداری فیلم در ژانویه ۲۰۱۹ اغاز شد و در ماه مارچ به پایان رسید. بخش هایی از فیلم برامس پسر ۲ در ویکتوریا در جزیره ونکوور فیلمبرداری شده است. که در بریتیش کلمبیا کانادا واقع شده است. در ۲۱ فبریه ۲۰۲۰ , در آمریکا اکران خود را آغاز کرد, این در حالی است تاریخ اکران اولیه فیلم ۲۶ جولای ۲۰۱۹ و ۶ دسامبر ۲۰۱۹ بوده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شاهکار موسیقی متن سریال ویچر (The Witcher)

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

در آمریکا و کانادا فیلم Brahms: The Boy 2 در کنار فیلم The Call of the Wild اکران خود را اغاز کرده است. پیش بینی شده است از ۲۱۵۱ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش ۵ تا ۸ میلیون دلاری را در هفته ابتدایی اکران خود تجربه کند. این فیلم در پیش نمایش پنج شنبه شب فروش ۳۷۵ هزار دلاری را تجربه کرد. لازم به ذکر است بودجه تولیدی فیلم ۱۰ میلیون دلار بوده است. بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۲ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۹ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۳٫۲۹ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۹ نقد انجام شده امتیاز ۳۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده است.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

نقد اختصاصی فیلم برامس پسر ۲

براااااامز …. پسر …. ۲ , این فیلم درباره خانواده جدیدی است که واقعه ای را پشت سر می گذارند و به طور موقت در خارج از شهر در خانه ای زندگی می کنن. پسر جوان این خانواده که بعد از حادثه ای که برایش رخ می دهد قادر به صحبت کردن نیست, او عروسکی پوسلین به نام برامس را از درون خاک بیرون می کشد. بعد از اتفاقات خیلی بدی که برای این خانواده رخ می دهد, این بچه شیفته این عروسک می شود.

 

قسمت اول این فیلم با بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شده است و درست در هفته اول کل بودجه خود را با فروشی که دارد تامین می کند. و بعد ۳۵ میلیون دلار در آمریکا و در سطح جهان ۷۴ میلیون دلار فروش می کند. به همین دلیل است که برای فیلمی که در بهترین حالتش واکنش معمولی و ولرمی دارد! دنباله ساخته می شود. حتی افرادی که فیلم The Boy را دوست داشتند, هیچکس این فیلم ترسناک را در لیست بهترین فیلم های همه دوران های نمیگذارد, چنین اتفاقی نمی افتد و با اینحال, پول حرف آخر رو میزند.

 

در نتیجه یک قسمت دیگه ساخته می شود که در آن کیتی هلمز هنرنمایی می کند, که به نظرم کارش در این فیلم خیلی خوب است, در حقیقت بهترین بخش فیلم برامس پسر ۲ است. در حقیقت اگر بخوام نکات مثبت را بگم, کلا بازیگری در این فیلم خوب بود. بازیگران جوان خیلی خوب بودند و همسر داستان خیلی خوب بود. رالف اینسنت از فیلم The Witch در این فیلم حضور دارد و او هم کارش را عالی انجام می دهد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم Bad Boys for Life

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

فیلم برامس پسر ۲ اصلا نباید وجود می داشت

این فیلم اجازه وجود داشتن را ندارد و من فکر میکنم فیلم از این موضوع با خبر است. چونکه فیلم اول , پایانش کاملا داستان را بست! و به سرانجام رسوند. پایانی داشت که باعث میشد شما نسبت به بقیه فیلم دیدی متفاوت داشته باشید, پایانی که به عقیده من اصلا معنایی نداشت! اما پایانی بود که بقیه فیلم را در دست میگیرد و میگوید من از جنبه دیگری به ان نگاه می کنم!

 

اگر فیلم اول را ندیده اید همینجا خدمتتون عرض کنم که در ادامه ممکن است داستانش اسپویل شود. در طول کل فیلم اول, این پرستار بچه خانگی استخدام شده است تا از عروسک پوسلین مراقبت کند. کسی که که تمامی این قوانین را دارد, اسمش برامس است و در کل فیلم بیننده با خودش میگوید یه چیزی تو مایه های آنابل است. این عروسک تسخیر شده است, کارهایی انجام میدهد و حرکت می کند, دیوونگیه اون پرستار باید از آنجا بیرون برود!

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

اختلافات دو فیلم

در پایان فیلم شما متوجه می شوید که مرد بالغی به نام برامس, توی دیوارهای آن خانه زندگی می کند و اون عروسک را کنترل می کند و آن را جابه جا می کند. او کسی هست که غذاها را می برد, او کسی است که تمامی این مشکلات را دارد. این رو گفتم چونکه میخواستم بگم اگر واقعا از اون فیلم خوشتان آمد, فکر نمیکنم از این فیلم خوشتان بیاد! در ۲۵ دقیقه اول فیلم شما به چشم خودتان می بینید, عروسک داستان جا به جا می شود و حتی چشم های آن حرکت می کند و بسیار هم این اتفاق می افتد…… کار به پایان اون فیلم ندارند و میگویند نه حقیقتش عروسک تسخیر شده است!! در نتیجه شما در این فیلم میبینید این عروسک روی کودک داستان تاثیرگذار است و حتی آن را کنترل می کند!

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم No Time to Die

 

پس اگر واقعا از فیلم اول خوشتان آمده, من اصلا نمیبینم این دنباله کاری برای شما انجام داده باشد! اما اکثر بیننده ها این اعتقاد را دارند که فیلم برامس پسر ۲ فیلم بدی بوده است! پس این فیلم برای کی بوده است؟! برای طرفداران فیلم اول که نبوده است , چونکه این فیلم طوری رفتار کرده است که اصلا چنین چیزی وجود ندارد! و درست مثل فیلم اول, در بخش سوم این فیلم شاهد آشکار شدن موضوعی هستیم که کاری می کند نسبت به هر اتفاقی که کلا افتاده است متفاوت فکر کنید! کاری می کند که فیلم اول اصلا با عقل جور در نیاید!

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

ایده ساخت قسمت بعدی

این موضوع برای من بسیار عجیب است, چونکه بعضی مواقع وقتی که شاهد فیلم ترسناکی هستیم که نسبتا موفق است, مثلا فیلم اول, استودیو با خودش میگوید او خدایا فکر کنم چندگانه ای رو دست ما است. بعد کارگردان و نویسنده فیلم اول میان و میگن اصلا ننگران اتفاقات قبلی فیلم نباشید اصلا نگران نباشید در فیلم قبلی عروسک را خورد کردیم, ما ایده ای تو پاچه داریم!! میدیمش دست یکی دیگه که براش اهمیتی نداره … خلاصه کلام معمولا این اتفاق افتاده!

 

اما در اینجا شاهد این موضوع هستیم که کارگردان و نویسنده دقیقا فیلم قبلی در این روژه حضور دارند. انگار عوامل با خودشون گفتم در فیلم اول اطلاعات غلط بوده! موسیقی متن فیلم برامس پسر ۲ را به همه دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

سکانس های غیرضروری

در فیلم برامس پسر ۲ شاهد سکانس های غیر ضروری رویایی هستیم, که اصلا نیاز نبود

و این کار را معمولا زمانی انجام می دهند که نمیدانند چیکار کنند.

آنها میخواهند بیننده را بترسانند, و هر ۱۰ دقیقه یک ترس تحویل ملت دهند.

برای همین کاراکتر کیتی هلمز دو نو کابوس دارد که به هیچ جایی منتهی نمی شوند!

سکانس ابتدایی فیلم انگار بعد ساخت فیلم به فیلم اضافه شده است!

سکانس که یک نوع حادثه را رقم می زند که کودک داستان نتواند حرف بزند.

و فقط با نوشتن روی نت پد حرف می زند!

سکانسی که کاری می کند کاراکتر کیتی هلمز در اکثر بخش های فیلم احساسی بد دارد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم جذاب موسیقی متن فیلم خرگوش جوجو (Jojo Rabbit)

 

بدون اینکه چیزی رو لو بدم, محض اینکه بخواهید فیلم رو تماشا کنید. در بخش پایانی فیلم چیزی افشا می شود که باعث می شود نسبت به چیزی متفاوت فکر کنید و این سوالات بسیاری را بوجود می آورد, بسیار تا بسیار زیاد! چه طور عروسکه پیدا شده, چرا عروسکه دفن بوده! …. خدایا چی بگم ….

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

بی اهمیتی استودیو به بیننده

وقتی فیلمی مثل این رو تماشا می کنم, اونم با عنوانی مثل این, یک جورایی خنده دار است.

من رو یاد چند مورد می اندازد, اول ممنون مایک فلنیگن و استیون کینگ, که برای فیلم و کتابتان اسم “دکتر اسلیپ” انتخاب می کنید. نه اینکه “دکتر اسلیپ: درخشش ادامه دارد” و دوما من رو یاد این انداخت, حتی اگر فیلمی را بسازید که بعضی از مردم ازش خوششان آمده, استودیو با اینحال می گوید, “میدونید چیه خوشحالم که تماشا کردید اما ما برامون مهم نبوده که ازش خوشتان آمده, چونکه قرار است فیلمی رو بسازیم که تظاهر کند که فیلم اول اصلا اتفاق نیوفتاده است. میدونیم بیشتر مردم ازش خوششان نیامده, اما ما تظاهر می کنیم این کاری جدید است و یک چندگانه رو بتونیم شروع کنیم, درسته؟!”

فیلم برامس پسر ۲ دقیقا پایه ریزی یک چندگانه را انجام می دهد. “این فیلم ساخته شده چونکه مردم پول دادن!” بازم از این جمله استفاده خواهم کرد …! امتیاز +D را به فیلم Brahms: The Boy II می دهم. موسیقی متن فیلم برامس پسر ۲ را از پایین مطلب دانلو نمایید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم برامس پسر 2 (Brahms: The Boy II)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم برامس پسر ۲

۱) – At The Gates – 1:00
۲) – Treasured Things – 2:28
۳) – Houses – 3:41
۴) – Liza and Jude – 3:06
۵) – Clean Up Brahms – 1:50
۶) – The Dog – 2:47
۷) – What Happened? – 4:20
۸) – Internet Research – 5:07
۹) – Brahms Is Not A Person – 3:53
۱۰) – Old Crazy Joe – 4:18
۱۱) – Croquet – 3:28
۱۲) – Basement Climax – 5:14
۱۳) – Goodnight Brahms – 2:09
۱۴) – Mask – 6:24
۱۵) – Lullaby – 2:38
۵۲:۲۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

25 فوریه 2020 1,620 views 0
نظرات