فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

به درخواست شما کاربران گرامی مجددا بعد از قرار دادن موسیقی متن کلی فیلم ترسناک دوباره با آلبومی ترسناک در خدمت شما هستیم. آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم) اثری از آهنگسازان بزرگ فیلم یعنی دنی الفمن (Danny Elfman) و برادران نیوتن (The Newton Brothers) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. دنی الفمن در کارنامه خود آهنگسازی تعدادی فیلم ترسناک را دارد و از این لحاظ خود را اثبات کرد است. حتما آهنگ های فیلم Before I Wake را گوش دهید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

معرفی فیلم Before I Wake

Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم) (که با عنوان Somnia هم شناخته می شود) فیلم ترسناک و تاریک و فانتزی و ماورایی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و تدوین این فیلم را مایک فلنگن (Mike Flanagan) انجام داده اند و کمک نویسندگی آن هم برعهده فلنگن و جف هاوارد (Jeff Howard) بوده است. ستارگانی که در فیلم Before I Wake هنرنمایی میکنند کیت باسورث (Kate Bosworth) و توماس جین (Thomas Jane) و جیکوب ترمبلی (Jacob Tremblay) و آنابت گیش (Annabeth Gish) و دش میهوک (Dash Mihok) می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن بازی The Last of Us 2

 

فیلم Before I Wake در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۶ در فستیوال بین المللی فیلم فنتیژا (Fantasia) برای اولین بار به نمایش در آمد. و در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۸ انتشار سینمایی خودش را از سوی نتفلیکس تجربه کرد. فیلم در سطح جهانی با فروش ۴٫۹ میلیون دلاری رو به رو شد و به طور کلی با نظرات مثبت منتقدین رو به رو شد و بسیاری اجراهای موجود در فیلم و جلوه های ویژه و عناصر ترسناک آن را ستایش کردند اما همچنین فیلمنامه و کاراکترهای فیلم Before I Wake را به بار انتقاد گرفتند.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

درباره تولید فیلم Before I Wake

در ۷ سپتامبر ۲۰۱۳ ، اعلام کرد که کارگردان فیلم ترسناک Oculus مایک فلنگن برای کارگردانی فیلم ترسناکی به نام Somnia وارد پروژه شده است. اعلام شد او به همراه جف هاوارد کمک نویسندگی پروژه را برای کمپانی Intrepid Pictures انجام خواهند داد و ترور میسی (Trevor Macy) و ویلیام دی. جانسون (William D. Johnson) کارگردانی پروژه را انجام خواهند داد.

 

در ابتدا کار انتشار بین المللی پروژه به کمپانی Focus Features سپرده شد و در ۷ نوامبر ۲۰۱۳ اعلام شد Sierra/Affinity حق اتنشار بین المللی پروژه را گرفته است. در ۴ اوریل ۲۰۱۴ ، Relativity Media حق انتشار بین المللی پروژه را در دست گرفت. در ماریچ ۲۰۱۵ ، عنوان فیلم به Before I Wake تغییر کرد، که ظاهرا به دلیل مخالفت مایک فلنگن این اتفاق رخ داده است. در ۷ نوامبر ۲۰۱۳ ، Kate Bosworth و Thomas Jane به تیم بازیگری اضلی فیلم اضافه شدند که در نقش والدین کودک داستان بودند.

 

Jacob Tremblay برای بازی در نقش کودی انتخاب شد. در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۳ ، Annabeth Gish برای بازی در نقش کاراکتر ناتالی اضافه شد. در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳ ، فیلمبرداری فیلم در فیرهوپ، آلاباما آغاز شد. در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۳ فیلمبرداری فیلم در اکادمی بارتون انجام شد. در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ فیلمبرداری فیلم به پایان رسید. کار نوشتن موسیقی متن فیلم Before I Wake به دنی الفمن و برادران نیوتن سپرده شد.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

انتشار فیلم

در ۴ آوریل ۲۰۱۴ ، Relativity Media حق انتشار بین المللی فیلم را بدست آورد. برنامه ریزی شد فیلمبرداری فیلم در ۸ می ۲۰۱۵ آغاز شود. اما به ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵ منتقل شد. اما در ادامه به دلیل ورشکستگی کار انتشار فیلم مجدد با تاخیر رو به رو شد. در ادامه تاریخ انتشار به ۸ آوریل ۲۰۱۶ منتقل شد. سپس انتشار فیلم به ۹ سپتامبر ۲۰۱۶ منتقل شد.

 

در جولای ۲۰۱۶ ، اعلام شد پیش نمایش فیلم در فنتیژا انجام خواهد شد. در ۳۱ جولای ۲۰۱۶ پیش نمایش فیلم در آمریکای شمالی به نمایش در آمد. این درحالی بود که انتشار همچنان توسط Relativity Media انجام میشد. در ادامه نتفلیکس حق انتشار بین المللی فیلم را در ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ بدست آورد . بعد از اینکه نتفلیکس حق انتشار فیلم را در آمریکا خریداری کرد آن را در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر کرد.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۳۲ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۶۴ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۴۷ از ۱۰ را دریافت کرد است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۵ نقدی که از فیلم انجام شده است امتیاز ۶۸ از ۱۰۰ را دریافت کرده است به طور کلی با نظرات مثبت رو به رو شده است. دانلود آهنگ های فیلم Before I Wake را از دست ندهید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

نظرات تعدادی از بیننده‌های فیلم

انتظار یک فیلم ترسناک عادی را نداشته باشید – ۷/۱۰

فیلم Before I Wake یک جورایی منو یاد فیلم “A.I. Artificial Intelligence” می اندازد. فیلمی که مثل یک فیلم درام آغاز شد و در آخر مثل یک فیلم افسانه ای در آمد. این فیلم در لحظاتی احساس یک فیلم ترسناک را دارد ولواینکه وارد آن بخش ترسناک و افسانه ای هم می شود.

درباره خوبی های فیلم: بازیگران کارشان را خوب انجام دادند، به خصوص دو بازیگر اصلی فیلم. داستان خوبی دارد و بخش های فانتزی جالبی دارد. درباره بدی های فیلم: هیولای داستان آنقدر ترسناک نبود، اما فکر میکنم با توجه به داستان دلیلی برای آن وجود دارد. تبلیغات برای این فیلم به عنوان یک فیلم ترسناک بوده است، که فکر میکنم باعث می شود بعضی بیننده ها ناامید شوند. فیلم کانجرینگ یا اره نیست، فیلمی فانتزی با تعدادی عناصر ترسناک است.

 

چه اهمیتی دارد ژانر فیلم را اشتباه کرده اند، فیلمی عالی عالی عالی – ۹/۱۰

خیلی خب، شروع کنیم …. از اینکه بعضی از افراد نقدایی می نویسند مبنی بر اینکه آنها ژانر فیلم را اشتباه کرده اند و کلی امتیاز منفی درباره آن به فیلم می دهند، حالم به هم میخورد. بعد همه هم این نقدها را میخوانند و با خودشون میگن فیلم بدی است. نمیشه فقط یک اشاره به اشتباه بودن ژانر بکنید و دیگر بخش های فیلم بردازید؟!

کسی به این چیزها اهمیت نمیدهد اگر واقعا برای شما اهمیت دارد، یک توضیح درباره این موضوع بنویسید و برای استودیو ارسال کنید. (شک ندارم نامه شما یه راست به بایگانی می رود!) به جای اینکار یک نقد منصفانه درباره خود فیلم بنویسید.

خب، از فیلم خوشم اومد و خوش ساخت بود، بازیگری عالی داشت (کودک داستان کل فیلم را بر دوش داشت) . فیلمسازی عالی بود، تعلیق تدریجی و قوی داشت. موسیقی متن فیلم Before I Wake خوب بود و جلوه های ویژه برای یک چنین فیلمی واقعا خوب بود. منو یاد فیلم Dreamscape محصول سال ۱۹۸۴ با بازیه Dennis Quaid و David Patrick Kelly انداخت، که به بچه ای به مشکلی مشابه کمک شد. به طور کلی خوش ساخت بود و بسیار سرگرم کننده. لذت ببرید.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

اورجینال، فیلمی زیبا – آنچیزی که انتظار دارید نیست – ۱۰/۱۰

به فیلم Before I Wake امتیاز ۱۰ را دادم، اجازه بدید بگم چرا ….

فیلم های نادری پیدا می شوند که منو غافلگیر می کنند، قطعا این فیلم از آن دسته است! مایک فلنگن فیلمی مبهم فکری درباره عشق دوران کودکی، از دست دادن، ترس و مرگ است که همه موارد به طور منحصر به فردی قابل تفسیر هستند. اگر شما دوستان با انتظار این که شاهد فیلمی ترسناک که در آن صحنه های مرگ های خونین و حال به هم زن باشید به تماشای این فیلم نشسته اید، باید بگم به شکل قابل توجهی ناامید خواهید شد.

 

محرکی در داخل فیلم وجود دارد که شما را به عنوان بیننده به فکر فرو میبرد. در لحظاتی به شدت ناراحت کننده است، اما به شکل زیبایی رستگار کننده! چیزی که این فیلم به آن دست یافت نادر است. بیشتر تو مایه های فیلم هایی مثل Pan’s Labyrinth است تا فیلمی مثل The Ring. چیزی که این فیلم از آن رنج میبرد تبلیغات کاملا نادرست که باعث منحرف شدن بیننده های آن شده است. مجدد آن را تماشا کردم، به دوستانم آن را پیشنهاد دادم، به دور از قضاوت فیلم از روی پوسترها یا تریلرها.

آلبوم وحشتناک موسیقی متن فیلم Before I Wake (قبل از آنکه بیدار شوم)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Before I Wake

۱) – Somnia Main Title – 1:30
۲) – Gunshot – 0:46
۳) – Getting the House Ready – 1:18
۴) – Bathtub Flashback – 1:07
۵) – Welcoming Cody – 2:54
۶) – Cody’s First Night – 0:54
۷) – Cody’s First Day of School – 3:44
۸) – Butterflies – 1:43
۹) – Breaking Glass – 1:46
۱۰) – Classroom Drawing – 1:06
۱۱) – Cody Asks About Sean – 1:53
۱۲) – I’m Sorry – 1:20
۱۳) – Post Sean “Dream” Breakfast – 2:14
۱۴) – Sean’s Christmas DVD – 1:53
۱۵) – I Am Always With You – 2:01
۱۶) – Sean’s Pictures are Back Up – 1:12

۱۷) – Bringing Butterfly to School – 1:23
۱۸) – Cankerman Eats Bully – 2:35
۱۹) – Cody Drinks Coffee – 1:43
۲۰) – I’m Awake – 1:44
۲۱) – Cops Talk to Cody – 1:14
۲۲) – The Police Came By – 1:09
۲۳) – Drugging the Milk – 0:47
۲۴) – Giving Them Dessert – 0:46
۲۵) – You’re A Great Mom – 1:41
۲۶) – Police Take Cody Away – 1:47
۲۷) – Cankerman Eats Mike – 2:23
۲۸) – Jesse Goes to See Whelan Young – 1:34
۲۹) – What Happens When He Dreams – 2:58
۳۰) – Cankerman Eats Whalen’s Wife – 4:07
۳۱) – Finding Out About Andrea / Sedating Cody – 3:24
۳۲) – Nightmare Butterflies – 0:57
۳۳) – Sean Drowning – 2:36
۳۴) – State Home Nightmare – 2:06
۶۲:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

26 ژوئن 2020 1,185 views 0
نظرات