فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم ماجراجویانه موسیقی متن بازی The Pathless اثری از آستین وینتوری (Austin Wintory) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این بازی یکی از موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ می باشد که به شدت به علاقمندان بازی های ماجرایی پیشنهاد می شود. امید است از گوش دادن به موزیک های بازی The Pathless نهایت لذت را ببرید.

آلبوم ماجراجویانه موسیقی متن بازی The Pathless

معرفی بازی The Pathless

این بازی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۲۰ می باشد که در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ منتشر شده است. کار توسعه بازی توسط کمپانی Giant Squid انجام شده است و انتشار آن برعهده کمپانی Annapurna Interactive بوده است. این بازی بر روی پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن ۴ و ۵ و آی اُ اِس منتشر خواهد شد. بازی The Pathless به صورت تک نفره و از نمای سوم شخص بازی می شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن فیلم Clouds (ابرها)

 

در این بازی، بازیکن شکارچی را کنترل می کند که باید راهی برای پشت سر گذاشتن مرحله در جزیره را پیدا کند. این شکارچی در تیرو کمان استاد است باید از این تیر و کمان برای تیر زدن به طلسمات پراکنده استفاده کند و این موضوع باعث می شود امتیاز داشبورد شکارچی پر شود و به او اجازه گشت و گذار در این دنیا را میدهد. او همچنین عقابی به همراه خود دارد که میتواند بازیکن را به پرواز در آورد. عقاب در زمان حمل کردن کاراکتر ارتفاع خود را از دست می دهد و سپس با بال زدن مجدد ارتفاع میگیرد. دانلود موسیقی متن بازی The Pathless را از دست ندهید.

 

برخلاف دیگر بازی های جهان باز، این بازی از مینی مپ برخوردار نمی باشد و بازیکن ها باید از “Spirit Vision” استفاده کنند تا موقعیت های مختلف را پیدا کنند. با گشت و گذار در این دنیا بازیکن کریستایل هایی را پیدا می کند که به او کمک میکند، عقاب داستان را ارتقاء دهد. در طول بازی کاراکتر داستان توسط ارواحی مورد تهاجم قرار میگیرد که قصد دارند او را از عقابش جدا کنند و در زمان مخفی کاری باید از باخبر کردن آنها جلوگیری کند. وقتی که بازیکن توسط ارواح شکست بخورد کریستال های خودش را از دست می دهد.

 

توسعه بازی

بازی The Pathless توسط خالق بازی Abzû (۲۰۱۶) ساخته شده است. این بازی درباره “پیدا کردن راه خود برای پیشروی است”. این تیم تصمیم گرفته مینی مپ بازی را حذف کند تا گشت و گذار در بازی را تسهیل بدهند. لازم به ذکر است وجود مینی مپ در بازیهای جهان باز موردی مرسوم است. تیم سازنده تلاش بسیاری داشته است تا بازی را سریع و روان کنند تا نیاز به قرار دادن نقاط سفر سریع را کم کند.

 

بر خلاف بعضی از بازی ها که وقتی بازیکن شکست میخورد از نقطه ذخیره خود برمیگردد، در این بازی با شکست خوردن، شما کریستال های خود را از دست می دهید این موضوع باعث می شود تنش و هیجان بازی افزایش پیدا کند. این بازی در مراسم بازی های رایانه ای ۲۰۱۲ معرفی شد و انتشار آن برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شد اما با تاخیر رو به رو شد و انتشار آن به سال ۲۰۲۰ منتقل شد به دلیل اینکه تیم سازنده نیازمند زمان برای توسعه بیشتر بازی بودند. دانلود موسیقی های بازی The Pathless را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم ماجراجویانه موسیقی متن بازی The Pathless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست آهنگ های بازی The Pathless

۱) – None Have Returned
۲) – A Shroud over the World
۳) – Gateway
۴) – From the Antlers
۵) – Cernos
۶) – An Empty Monastery
۷) – The Redwood Steppe
۸) – Echoes of the Pathfinder
۹) – Sauro
۱۰) – The Rain Infects All Waters
۱۱) – The Plains
۱۲) – Nimue
۱۳) – Do You Not See That This World Is Broken؟
۱۴) – Into the Mountains
۱۵) – The Cold Has Cured All Generosity
۱۶) – A Chill That Infests the Bones
۱۷) – Kumo
۱۸) – The Floating Isle
۱۹) – Impetuous Beast
۲۰) – The Path to Salvation
۲۱) – A Land, Which Was Not My Own

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

11 نوامبر 2020 685 views 0
نظرات