احتمالا فیلم معروف و ترسناک کانجرینگ را دیده یا نام ان را شنیده اید. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ژانر ترسنام می باشد که علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است. در این لحظه از وب سایت دریم موسیقی قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم The Conjuring (کانجرینگ) اثری از جوزف بیشارا (Joseph Bishara) را داریم. امید است از گوش دادن به این البوم لذت کافی را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم The Conjuring (کانجرینگ)

(بیشتر…)

6 سپتامبر 2019 11,326 views 0
ادامه و دانلود

خب نوبتی هم که باشه نوبت میرسه به آلبوم آهنگ بی کلام فیلم ترسناکی که با گوش دادن به آن ترس در وجود شما می آید. دانلود موسیقی فیلم آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home) کاری از جوزف بیشارا (Joseph Bishara) می باشد. بیشارا سابقه طولانی در ساخت موسیقی های مختلف برای فیلم های ترسناک دارد و در ساخت موسیقی این ژانر تجربه زیادی دارد. وب سایت دریم موزیک از شما دعوت می کند دانلود آهنگ های فیلم Annabelle Comes Home را از دست ندهید.

دانلود موسیقی فیلم آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home)

(بیشتر…)

17 جولای 2019 12,638 views 0
ادامه و دانلود

برای تنوع هم شده هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آلبوم موسیقی فیلم ترسناکی را داریم که آهنگسازی آن را جوزف بیشارا (Joseph Bishara) انجام داده است. و آن موسیقی متن فیلم نفرین لیورونا (The Curse of La Llorona) می باشد. با ما همراه باشید.

نهایت ترس در موسیقی متن فیلم نفرین لیورونا (The Curse of La Llorona)

(بیشتر…)

10 ژوئن 2019 2,944 views 0
ادامه و دانلود