فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy 2022 (میراث هاگوارتز) اثری از Alexander Horowitz

دانلود آهنگ های بازی Hogwarts Legacy به همه کاربران پیشنهاد می شود

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

ترک اول Overture to the Unwritten اضافه شد

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy (میراث هاگوارتز)

آهنگساز: Alexander Horowitz

آلبوم: Hogwarts Legacy

سال: ۲۰۲۲

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن سریال Wednesday

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy (میراث هاگوارتز)

معرفی بازی Hogwarts Legacy

میراث هاگوارتز بازی جدید در سبک اکشن و رول پلی است که کار توسعه آن را کمپانی Avalanche Software انجام داده است و کمپانی بزرگ برادران چارتر کار انتشار آن را برعهده گرفته است. داستان بازی میراث هاگوارتز در دنیای جادوگری رخ می دهد و بر اساس سری رمان های پرفروش هری پاتر و همچنین سری فیلم های آن و سری فیلم های هیولاهای شگفت انگیز . بازی Hogwarts Legacy برنامه ریزی شده است در تاریخ ۱۰ فبریه ۲۰۲۳ برای ویندوز و پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس‌باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شود. تاریخ انتشار آن برای نینتندو سویچ بعداً اعلام می شود. پیشنهاد می شود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy را از پایین مطلب با کیفیت اورجینال دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy (میراث هاگوارتز)

درباه گیم پلی بازی میراث هاگوارتز

بازی میراث هاگوارتز در سبک اپن ورد و تک نفره و رول پلی می‌باشد. بازیکن ها این امکان را دارند تا در کلاس های مختلف جادوگری که مشابه آنها را در سری فیلم های هری پاتر شاهد بودیم شرکت کنند. مکان های که بازیکن ها امکان گشت و گذار در آنها را دارند شامل جنگل ممنوعه و کوچه دیاگون و روستای هاگزمید و دیگر مکان ها که از آنها نامی برده نشده است هستند. شاهد حضور بازیکن ها در اتاق های هاپلپاف و ریونکلا خواهیم بود. با پیشرفت داستان شاهد تغیرات داخلی و بیرونی قلعه خواهیم بود که با فصل های مختلف همخوانی داشته باشد.

در ابتدای بازی زمانی که بازیکن ها این امکان را دارند تا کاراکتر خود را بسازند می‌توانند مواردی از جمله ظاهر کاراکتر و خانه و جنسیت کاراکتر را انتخاب کنند. بازیکن میتواند صدا و نوع بدن و ویژگی ها از جمله عینک کاراکتر را تغییر دهند. با ارتقا لول میتوانید وردها و استعدادها و قابلیت های خود را قوی تر کنید. در چالش های بازی بازیکن میتواند امتیاز لازم برای ارتقا لول خود بدست آورد. این چالش ها در اشکالی از جمله شیوه درگیری و مهمانی و گشت و گذار و متعلقات اتاق می باشند.

با اینکه امتیاز برای دسته موجود در بازی وجود دارد اما مکانیک گیم پلی تحت تاثیر اعمال بازیکن قرار نمیگیرد. این امکان در بازی وجود دارد که عناصر محیطی را تغییر داد. بازیکن میتواند با لول آپ کردن متعلقات اتاق را تغییر دهد. کاراکترهای بازی می‌توانند وردهای جادویی مختلف را یاد بگیرند و توانایی های درگیری خود را ارتقا دهند. و هرچی بازی پیش رود بازیکن میتواند استایل مبارزه مخصوص به خود را بدست آورد. این درحالی است که شرکت در کلاس ها باعث ارتقا گیم پلی بازی می شود، اینگونه یادگیری وردها در گیم پلی بازی وجود ندارد. حضور در کلاس ها بخشی از توسعه داستان بازی هستند.

بازیکن میتواند آیتم های مبارزه را از طریق تریداینگ و کرافتینگ بدست آورد که از آنهای برای آسیب زدن به دشمنان خود استفاده می کنند. بازیکن ها می‌توانند رام یا مراقبت یا سوار موجودات جادویی داخل داستان شوند حتی از بعضی از آنها می‌توانند در درگیری ها استفاده کنند.

بازیکن ها می‌توانند با کاراکترهای غیربازیکن داستان دوست شوند و با آنها در ارتباط باشند. و با رشد دوستی انها، این کاراکترها می‌توانند همراه شما در پیشبرد داستان بازی و ارتقا توانایی های شما و دیالوگ های منحصر به فرد باشند. دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy (میراث هاگوارتز)

درباره تولید بازی

کار تولید بازی را کمپانی اوالانچ سافتوار انجام داده و کمپانی برادران وارنر کار نشر آن را برعهده گرفته درست در همان سالی که این کمپانی لیبل جدید با نام پورتکی گیمز را معرفی کرده که منحصر به لایسنس دنیای جادوگری است. طبق گفته کمپانی برادران وارنر چندگانه جی. کی. رولینگ به طور مستقیم در توسعه بازی نقش ندارد. بازی با موتور انریل ساخته شده و تصاویری از بازی در سال ۲۰۱۸ لیک شد.

در سپتامبر سال ۲۰۲۰ بازی میراث هاگوارتز در ایونت پلی استیشن ۵ معرفی شد. اگرچه با دو تاخیر در ابتدای سال ۲۰۲۲ و ۱۰ فبریه ۲۰۲۳ رو به رو شد. در تاریخ ۱۷ مارچ پلی استیشن در صفحه یوتیوب خود ویدیویی از بازی Hogwarts Legacy منتشر کرد که شامل گیم پلی و بخش داخلی اوالانچ سافتوار بود. در ادامه در نوامبر ۲۰۲۲ گیم پلی کاملتری از بازی منتشر شد. دانلود آهنگ های بازی Hogwarts Legacy به همه کاربران پیشنهاد میشود.

درباره موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy

موسیقی بازی میراث هاگوارتز بر اساس موقعیت کاراکتر در طول جهان بازی تغییر میکند. و تغییرات قابل توجه در اتاق های بازی شاهد خواهیم بود. که تنها توسط بازیکن های خاصی قابل درسی خواهند بود. کار نوشتن موسیقی متن بازی میراث هاگوارتز را الکساندر هورویتز انجام داده است.

دانلود موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy (میراث هاگوارتز)

ترک لیست موسیقی متن بازی Hogwarts Legacy

ترک اول Overture to the Unwritten

———————————-

دانلود ترک اول Overture to the Unwritten با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود ترک اول Overture to the Unwritten با کیفیت MP3-320kbps :

فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

لینک کوتاه مطلب
7 دسامبر 2022 139 views 0
نظرات