فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک دانلود موسیقی فیلم جان ویک ۳ – پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum) برای شما فراهم کرده ایم. تایلر بیتس (Tyler Bates) با آن استایل موسیقی متن منحصر به فرد خود که در دو قسمت قبلی این فیلم شاهد آن بودیم در این فیلم هم به کاربرده و هیچ زمانی را هم تلف نکرده و این آلبوم مخلوطی از تم های جدید و زیبا و هم چنین موسیقی هایی که فاکتور زیبایی بدون فیلم را هم دارند به ارمغان آورده است. تا به اینجای کار بهترین موسیقی متن سری فیلم های جان ویک می باشد. در ادامه با دانلود و معرفی و نقد اختصاصی موسیقی فیلم همراه ما باشید …

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3

معرفی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum

جان ویک ۳ – پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum) (که با عنوان John Wick: Chapter 3 با به شکل ساده تر John Wick 3 هم شناخته می شود) فیلمی اکشن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا با هنرنمایی بازیگر اصلی فیلم کیانو ریوز (Keanu Reeves) می باشد. این فیلم سومین قسمت در سری فیلم های جان ویک می باشد. و در ادامه دو فیلم قبلی John Wick (2014) و John Wick: Chapter 2 (2017) می باشد.

 

کارگردانی فیلم را چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) و نویسندگی ان را Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins و Marc Abrams انجام داده اند. فیلم بر اساس داستانی از Kolstad می باشد. ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی کرده اند : هلی بری (Halle Berry) و لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) و مارک داکاسیوس (Mark Dacascos) و آسیا کیت دیلون (Asia Kate Dillon) و لنس ردیک (Lance Reddick) و آنجلیکا هیوستون (Anjelica Huston) و ایان مک شین (Ian McShane)

 

همیشه این برنامه برای سریال بود که در چند سری ساخته شود که سری سوم آن هم در جون ۲۰۱۷ معرفی شد و حضور اکثر بازیگران قسمت قبلی در فبریه ۲۰۱۸ اعلام شد. اعضای جدید هم در ماه می اضافه شدند. در همان ماه فیلمبرداری اغاز شد و تا ماه نوامبر ادامه پیدا کرد. فیلمبرداری در نیویورک و مونتریا و موروکو فیلمبرداری شده است.

 

اکران فیلم در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ در آمریکا توسط کمپانیSummit Entertainment  انجام شد. فروش جهانی ۲۵۲ میلیون دلاری را تجربه کرد. تنها در ۱۰ روز کل فروش قسمت قبلی خود را تجربه کرد. نقد های مثبت زیادی برای سکانس های اکشن و جلوه های ویژه و بازی ریوز به خود جلب کرد.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

تولید فیلم جان ویک ۳

در اکتبر ۲۰۱۶ چاد استاهلسکی کسی که کارگردانی سری فیلم های جان ویک را انجام داده و همچنین به عنوان بدلکار جان ویک در فیلم حضور داشته انتخاب شد. در جون ۲۰۱۷ اعلام شد Derek Kolstad که فیلمنامه نویس و قسمت قبلی فیلم بوده به این قسمت بازخواهد گشت. بر اساس گفته ی ریوز که با روزنامه نیویورک تایمز داشته اعلام کرده, عنوان فیلم از روی نقل قول رومی در قرن چهارم “Si vis pacem, para bellum” می باشد. این جمله به این معنی است “اگر آسایش میخواهی, آماده ی جنگ باش” . مک شین هم اعلام کرده فیلم بزرگ و خوب خواهد بود و هیچ چیز مثل سابق نیست …

 

تیم بازیگری

در ژانویه ۲۰۱۸ گزارش شد Hiroyuki Sanada به تیم بازیگری اضافه شده است و در ادامه Ian McShane, Laurence Fishburne و Lance Reddick در نقشی که در فیلم های قبلی داشته اند در این فیلم هم به هنرنمایی خواهند پرداخت. در می ۲۰۱۸ Halle Berry, Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman و Tiger Chen به تیم اضافه شدند. در نوامبر ۲۰۱۸ Said Taghmaoui حضور خود را در فیلم تایید کرد.

 

فیلمبرداری

فیلمبرداری در ۵ می ۲۰۱۸ در نیویورک و مونترال آغاز شد.

و بعضی سکانس های فیلم هم در موروکو فیلمبرداری شد.

در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ هم کار آن به پایان رسید.

از فیلمبرداری “Dan Laustsen” سوال شده بود در این فیلمنامه پر از اکشن چالش شما چی بود برای فیلمبرداری, او در جواب گفت “بله کار چالش برانگیزی بود, چون که اکثر سکانس های نبرد را خود کارگردان یعنی چاد استاهلسکی انجام می داد.

 

تا جایی که امکان داشت ما آن را به صورت عریض فیلمبردای کردیم. چون تنها راهی است که میشود متوجه شد که خودش است. این کار را زیاد انجام می دهیم سعی می کنیم تا جایی که مقدور است عریض و طولانی فیلمبرداری کنیم. در کادر چد از دنیای بدلکاری حضور دارد و او دقیقا میداند چه طور کارش را انجام دهد. من بهترین بدلکار دنیای نیستم اما دارم یاد میگیرم.

در مصاحبه ای با جیمی فلن , هیل بری اعلام کرد در طول تمرینات سه تا از دنده هام شکست. جلوه های ویژه هم توسط سه کمپانی Method Studios, Image Engine و Soho VFX ساخته شده بود. Tyler Bates و Joel J. Richard کار ساخت آهنگ های بی کلام فیلم را بر عهده داشتند.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3

باکس آفیس

در ۹ جون ۲۰۱۹ فیلم جان ویک بخش سوم در آمریکا و کانادا فروش ۱۳۸٫۷ میلیون دلاری را تجربه کرد. در بقیه کشور ها ۱۱۳٫۶ میلیون دلار فروش داشت. و به طور کلی در سرتاسر جهان ۲۵۲٫۳ میلیون دلار فروش را تجربه کرد.

در آمریکا و کانادا فیلم John Wick: Chapter 3 در کنار فیلم هایی از جمله A Dog’s Journey و The Sun Is Also a Star اکران شد و از ۳۸۵۰ سالن سینمایی که در اختیار داشت پیشبینی شد فروش ۳۰-۴۰ میلیون دلاری در هفته اول را تجربه کند. در روز اول اکران خود ۲۲٫۷ میلیون دلار فروش داشت و در هفته اول ۵۷ میلیون دلار فروش کرد. اولین فیلمی بود که توانست جلوی فیلم Avengers: Endgame را بگیرد و در جایگاه اول قرار بگیرد.بهترین فروش را در بین دو قسمت قبلی فیلم داشت. در هفته دوم ۲۴٫۴ میلیون دلار در رتبه دوم بعد از فیلم تازه از راه رسیده Aladdin قرار گرفت. در هفته سوم هم ۱۱٫۱ میلیون دلار فروش را تجربه کرد.

 

واکنش منتقدین

براساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از بین ۲۹۴ نقدی که از فیلم انجام شده بود نمره ۸۹% را گرفته بود که امتیاز قابل قبولی است ۷٫۴۷/۱۰٫

توافق این جمع منتقدین بر این بوده که فیلم جان ویک ۳ تنظیم فوق العاده ای داشته.

بر اساس سایت “Metacritic” از بین ۵۰ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۷۳ از ۱۰۰ را دریافت کرده.

مخاطبان سایت “PostTrak” هم امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به آن می دهند.

پیشنهاد میشود موسیقی فیلم جان ویک ۳ را از دست ندهید. با توجه به موفقیت هایی که این فیلم داشته ساخت John Wick: Chapter 4 در سال ۲۰۲۱ کلید خورده.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

نقد اختصاصی آهنگ های فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum

تایلر بیتس دو قسمت قبلی سری فیلم های جان ویک رو هم آهنگسازی آنها را بر عهده داشته. و الان دیگه با موسیقی و استایل فیلم کاملا اشنایی دارد و بهترین موسیقی متن را میتوان برای آن خلق کند, همان طور که تا الان این کار رو انجام داده. این آلبوم هم نسبتا منحصر به فرد و جالب است. موسیقی فیلم در حوضه موسیقی الکترونیک تاریک می باشد. موسیقی تمی که برای کاراکتر اصلی جان ویک ساخته شده است از چند نت ساده و زیبا و قابل درک که منحصرا برای کاراکتر اصلی نوشته شده ساخته شده. این موسیقی تم به شدت بدرد کاراکتر خفن جان ویک میخورد. قبلا به هر دو آلبوم قبلی گوش داده ام و به شدت از آن لذت بردم.

 

وقتی شنیدم او آهنگسازی قسمت سوم را هم انجام خواهد داد به شدت خوشحال شدم.

فکر میکنم استایل موسیقیایی او برای سری فیلم های اکشن, زیر بنایی در صنعت فیلم سازی می باشد.

وقتی که موسیقی فیلم جان ویک ۳ را دانلود کردید و به آن گوش دادید متوجه می شود

چرا اشتیاق گوش دادن به این آلبوم را داشتم و آهنگساز چه طور میتواند در قسمت سوم این فیلم شما را به وجد آورد.

 

Parabellum (Opening Titles)

آلبوم با ترک “Parabellum (Opening Titles)” اغاز میشود و الحق آهنگ به شدت زیباست. موسیقی به سرعت تن غم انگیز به همراه کمی موزیک الکترونیک پیدا میکند. بعد از چند ثانیه شنونده حس می کند دنیای جان ویک به روی او باز شده است. موسیقی مستقیم وارد دنیایی تاریک می شود , استایل موسیقی شگفت انگیزی که در دو قسمت قبلی فیلم زیاد شاهد آن بودیم.

 

از نیمه های راه موسیقی گیتار الکترونیکی وارد عمل می شود و افسار را بدست میگیرد. برای معرفی این آلبوم, ترک ابتدایی به طور شگفت انگیزی خوب پیش رفت و دنیای موسیقیایی آن را به خوبی به نمایش گذاشت. در بازه زمانی حدود ۴۰ ثانیه ای موسیقی تم جدید و خلاقانه ای در آن شاهد بودیم.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

Excomunicado

قطعه “Excomunicado” ضرورتا به عنوان ترکی پیوندی عمل می کند.

یعنی موسیقی اورجینال جان ویک را با یک سری موسیقی تماتیک جدید تلفیق می کند و صداهای فوق العاده ای را خلق می کند.

این ترک با یک سری نت هایی اغاز می شود که انگار در ذات خود موسیقی بازی دارد.

زیاد طولی نمیکشد که آن موسیقی گیتار الکترونیک جایگزین این موسیقی تم جدید شود.

موسیقی پایان بندی غم انگیزی هم دارد.

 

He Shot My Dog

وقتی که ترک “He Shot My Dog” استارت میخورد در همان لحظه اکشن قضیه افزایش پیدا میکند. قطعه ای الکترونیک و ضربه ای اکشن که تن آن مقداری تغییر می کند و از حالت دلتنگ کننده به حالتی دراماتیک و تاریک تبدیل می شود. قبل از این که اوضاع سرعت پیدا کند برای چند ثانیه استرینگ در آن دیده می شود. ترک های کوتاهی که در آلبوم وجود دارد انکار اتفاقی برای جان ویک تکرار می شود.

 

خوشبختانه بخش های اکشن و سریع موسیقی همچنان در آلبوم ادامه دارد. برای مثال ترک “Grand Central Station” قطعه ای با دو دقیقه زمان بیشتر است که آن تنش و هیجان را زمانی که مقداری از عناصر شوم به موسیقی اضافه می شود همچنان حفظ می کند. درکل ترک سرگرم کننده ای است.

 

Cycle Samurais

در این لحظه موسیقی متن به اخرین درجه تن تاریکی رسیده است.

وقتی ترک “Cycle Samurais” استارت می خورد موسیقی جدید خودنمایی می کند.

تا این لحظه ما با موسیقی ای رو به رو بودیم که تلفیق تن غم انگیز و ضربه ای سریع بوده و در پس زمینه پخش میشد.

همه ی آنها با هم هیجانی فوق العاده ای را بوجود می آوردند.

همان طور که گفتیم در این لحظه موسیقی تماتیک جدید را شاهدیم که در فیلم جان ویک به شدن خودنمایی می کند.

 

موسیقی گیمینگ از پشت سایه بیرون می آید.

و تا پایان قطعه ادامه پیدا می کند.

ترک “Winter At The Continental” همین رویه را ادامه می دهد.

تا با چیزی کاملا جدید رو به رو می شویم که انسان را کنجکاو می کند.

موسیقی الکترونیک سنگین که در آن اثراتی از موزیک کلاسیک را شاهد هستیم.

ممکنه اصلا یک قطعه کلاسیک باشد. که تایلر بیتس آن را در فیلم جان ویک جای داده است.

 

Zero vs Wick

در لحظات پایانی آلبوم با ترک “Zero vs Wick” رو به رو هستیم که قطعه ای به شدت نمایشی که تکیه زیادی روی گیتار الکترونیک جان ویک دارد.

قسم میخورم در بعضی لحظات اثراتی از موسیقی متن پانیشر کار دیگر تیلور بیتس رو شنیدم.

در ادامه ترک پایانی را شاهد هستیم که یک دقیقه و نیم زمان دارد

و فاکتور زیبایی بدون فیلم را هم دارا می باشد.

 

در کل موسیقی فیلم جان ویک ۳ آلبوم عالی است و همان مسیری که دو قسمت قبلی طی کرده است این قسمت هم طی کرده است.

استفاده منحصر به فرد از ترکیب موسیقی الکترونیک و تن غم انگیز که هر دوی آنها اشاره به شخصیت تاریک جان ویک دارند.

به خصوص ماهیت دراماتیکی که داستان فیلم دارد.

در این قسمت شاهد ایده های جدیدی هم بودیم که یک سری موسیقی جالب و تماتیکی به دنیای جان ویک اضافه کرده است.

و سپس آنها را به شکل متخصصانه ای با تم های اصلی فیلم تلفیق کرده است.

همچنین آنها را به یکی سری موسیقی اکشن تلفیق کرده است که گاهی اوقات نفس را در سینه حبس می کنند.

آلبوم به شدت لذت بخشی است و تا به اینجای کار بهترین موسیقی متن جان ویک را در این فیلم شاهد هستیم.

موسیقی فیلم جان ویک 3

نقد اختصاصی موسیقی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum | نقد دوم

به شخصه هم اکنون هر سه قسمت فیلم جان ویک را تماشا کرده ام. باید موافقت کنم موسیقی این سری فیلم ها وجه تمایز دارد. یک چیز را درباره ی این سری فیلم دوست دارم این است که موسیقی متن در طول این سری شباهت ها و جنس یکسانی دارد. به محض این که اولین بیت موسیقی را می شنوید , متوجه می شوید وارد دنیای ادمکش های فیلم جان ویک شده اید.

 

به شخصه هیچ وقت نتوانستم طبیعت موسیقی را در قالب کلمات توصیف کنم.

اما بیشترین کلماتی که در توصیف موسیقی به ذهنم می آید “تکنو-مدرن” می باشند.

موسیقی که تایلر بیتس خلق کرده است در پس زمینه فیلم موج هایی را بوجود می آورد

سکانس های اکشن داستان هم یکپارچه هستند.

و به نظر می آید شاهد لژیون پایان ناپذیر آدمکشان هستیم.

 

Winter at the Continental

ترک های پیچیده جالبی در این آلبوم وجود دارد از جمله ی آنها ترک “The Adjudicator” که تقریبا موسیقی نظامی در آن دیده می شود. (کاملا متناسب با نقشی که کاراکتر در فیلم بازی می کند می باشد). این در حالی است که ترک “Elder Tent Offering” کاملا نمایانگر اتفاقی است که در فیلم رخ داده است. غزل مانندترین موسیقی را در این فیلم دارد.

 

ترک محبوب من از این آلبوم “Winter at the Continental” می باشد.

که موسیقی ریمیکس تکنو از آهنگ معروف “Winter” کاری از Vivaldi می باشد.

یادم میاد ترک “Winter” درست قبل از شروع سکانس نبرد پخش شد. اما درست به خاطر ندارم که همین موسیقی سریع ریمیکس بود یا نه. گوش دادن به این موسیقی به شدت لذت بخش است. تایلر بیتس موسیقی وینتر کاری از Vivaldi را مدرنایز کرده بود و در دنیای جان ویک قرار داده بود. دانلود موسیقی فیلم جان ویک ۳ را از دست ندهید.

 

موسیقی که بیتس برای فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum خلق کرده است را ستایش می کنم. موسیقی در بعضی لحظات سرعت میگیرد و در زمانی که لازم باشد آرام میگیرد. کاملا متناسب با فیلم است.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

نقد اختصاصی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum

جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم , در این فیلم مجدد شاهد هنرنمایی کیانو ریوز در نقش اصلی هستیم و هلی بر هم اینبار در فیلم حضور دارد. ایام مک شین هم جای خود دارد. تعداد زیادی بازیگران خوبی در این فیلم هنرنمایی می کنند. این فیلم ادامه دو سری قبلی است و این سری فیلم ها محکم ترین و استوار ترین کار کیانو ریوز می باشد. این فیلم دقیقا از نقطه ای که فیلم قبل به پایان رسید اغاز می شود.

 

جان در حال فرار است و قرار است حکم قصاصش اجرا شود

و تمام آدمکش های داخل نیویورک قرار است به دنبال او بیوفتند.

در این فیلم ما جان با ماجراهای مختلفش در نقاط مختلف شهر در شب همراهی می کنیم, او سعی دارد از مرگ فرار کند.

او به مکان های دیگری هم می رود و با هلی بر ملاقات می کند

و یک سری اتفاقات رخ می دهد و قرار نیست انها را اسپویل کنم.

 

باید بگم فیلم عالی است, فیلم اکشن عالی است.

مجدد شاهد یک قسمت به شدت هیجان انگیز از این سری فیلم های هستیم.

اگر در سال ۲۰۰۲ به من گفته بودند که, در زمانی که دو فیلم Matrix Reloaded و Matrix Revolutions پست سر هم فیلمبرداری میکردند.

سری فیلم های ماتریکس استوارترین سری فیلم کیانو ریوز نخواهد بود.

و در حقیقت بعدا یک سری فیلم استوارتر و اکشن تر و هیان انگیزتر خواهد داشت, تعجب میکردم.

فکر نمیکنم به اندازه سری فیلم های ماموریت غیرممکن خوب باشد اما از لحاظ استوار بودن باید بگم حرف نداشتند. موسیقی فیلم جان ویک ۳ را حتما دانلود نمایید.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

بخش اول

این فیلم نسبت به دو قسمت قبل بیشترین سکانس اکشن را داشته, و احتمالا شدیدترین.

نمیشه گفت به اندازه سکانس های اکشن کلوب که در قیمت اول این فیلم شاهد ان بودیم, جذاب بودند.

که میشه گفت دلیلش اینه که در فیلم اول و ان سکانس کلاب شاهد وجود فاکتور دراماتیک بودیم که به ان قدرت می داد.

اما از لحاظ شدت و قدرت این قسمت رو دست نداشت.

و میشه گفت مدام و پشت سر هم در این فیلم شاهد اکشن بودیم.

 

این میزان از اکشن کاری خطرناک است, چون ممکن است در ان زیاده روی شود و زیبایی و جذابیت خود را از دست دهد.

اما در این فیلم به دلیل استفاده از سلاح های مختلف و روش های متفاوت حمل و نقل, برای مثال استفاده از اسب.

و این موضوع مدام در حال تغییر بود. این حس بوجود می آمد که در هر سکانس شاهد نوع جدیدی از فیلم اکشن هستیم.

 

چیزی که من از ان شکایت دارم, “پرتاب های” بیش از حد است, و بعضی از انها را بیشتر می شود متوجه شد چونکه اکشن این فیلم تقریبا به صورت گسترده انجام شده است که این موضوع شگفت انگیز است و از این بابت خوشحال هستم. اما به دلیل اینکه برش های زیادی در ان وجود ندارد که من عاشق این موضوع هستم, شما میتوانی متوجه تعداد زیاد پرتاب ها باشی. همین موضوع باعث می شود در بخش هایی متوجه این موضوع باشی که بازیگرها می توانستند ضربه بزنند اما شما میتواند متوجه باشید که منتظر هستند. اما به شخصه با این موضوع مشکلی ندارم چون سکانس هاس گسترده زیادی گیرم آمده است. مشخصه که استفاده از برش در فیلم اکشن حال به هم زن است و هیچکس نمیخواهد شاهد ان باشد.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

بخش دوم

سری فیلم های جان ویک مدام و مدام ثابت کرده که از شیرین کاریهای خوبی استفاده کرده و از بازیگرانی هم استفاده کرده که از پس انجام ان شیرین کاری بر می آیند. کاراکتر اصلی داستان ریمز آماده است که برای سکانس های اکشن بر روی زمین بیافتد و به شدت عرق کند و حال به هم زن شود, به همین دلیل است که اینگونه فیلم های خوب جواب می دهند. چون که با انجام اینکارهای شکل گرفته اند. برای این فیلمها , داستان زیاد اهمیت ندارد. موسیقی متن John Wick: Chapter 3 – Parabellum را از پایین مطلب دانلود نمایید.

 

در سری فیلم هایی مثل جان ویک یا حتی ماموریت غیر ممکن هدف این است که از میزان اکشن و هیجانی که وجود دارد, هر ۵ تا ۱۰ دقیقه دهان شما باز بماند و کاری می کند که هربار که این نوع فیلم ها را تماشا می کنید دوست دارید بازهم هیجان بیشتر را تجربه کنید.

 

سورپرایز اصلی در این فیلم هلی بری بود.

او درست به اندازه کیانو ریوز کارش را خوب در سکانس های اکشنی که در ان حضور داشت, انجام داد.

کاملا مشخص است که به طور مداوم و سنگین تمرین دیده, درست مثل ریوز.

این کاری است که هر تیم شیرین کاری باید انجام دهد.

کاری که با سگ ها در سکانس هایی که او در ان حضور دارد انجام دادند به نظرم حرف نداشت,

یکی از بهترین سکانس های اکشن را در این سری فیلم ها تشکیل داده بود.

واقعا کارش در این فیلم عالی بود.

به انداره ای که تصور می کنید در فیلم حضور ندارد اما قطعا سکانس های خفتی را در ان حضور دارد.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

بخش سوم

اون ستاره اکشن فیلم های زیادی بوده اما هیچ کدام از انها زیاد برای او موفقیت به ارمغان نیاورده. به هر حال دیدن او در نقش اکشن داستان لذت بخش بود و به نظرم کارش فوق العاده بود. در اواسط فیلم شاهد افتی هستیم, که در زمانی که داشتم ان را نگاه میکردم کمی برام کسل کننده شده بود و بعد از انتخاب های مشخصی که توسط جان ویک انجام شد به نظر این کار کاملا بی هدف بود و لزومی نداشت.

 

او می بایست در بیابان پیاده روی کند, که نشانه هایی از ان را در تریلر فیلم شاهد بودید.

در انجا می بایست انتخاب های سختی انجام دهد و به نظر می آمد به نتیجه ای هم رسیده است.

اما ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بعد از آن, به تصمیمش پشت می کند

و باعث می شود به تمام چیزهایی که در بخش اولی فیلم شاهد بودیم, پشت کند,

و موردی هم که وجود دارد دقیق مشخص نیست انگیزه اش از انجام ان کار چیست.

 

به محض اینکه در ان سکانس بیابان متوجه می شوی انگیزش چی بوده, در همان لحظه با خودت میگویی متوجه هستم قصد انجام چه کاری را داری اما سپس بعد از حدود تنها یک گفت و گو او به انگیزه اش پشت می کند و من کاملا با ان انتخاب مشکلی ندارم. باعث می شود بخش سوم داستان جالب تر شود. تنها به نظرم زمان زیادی بر روی ان تصمیم گذاشته نشده بود. کمی ان را واقع گراتر کنند که چرا او یک دفعه تصمیمش را عوض کرده. هیجانی که در موسیقی فیلم جان ویک ۳ وجود دارد غیر قابل توصیف است.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

بخش چهارم

آخرین مشکلی که من با فیلم داشتم, یک جورایی به فیلم دوم هم مربوط می شود,

اگر جان ویک ۲ را تماشا نکردید این هشدار اسپویل برای شما است.

در پایان آن فیلم متوجه می شوید آدمکش هایی در سرتاسر نیویورک وجود دارند

و این قاتلین همه جا هستند و این موضوع کمی تو ذوق می زند, وقتی که او در حال فرار است

متوجه می شویم تمام اون افراد متوجه اش می شوند. تمام افرادی که در پارک متوقف شدند و راه نرفتند.

 

در این قسمت فیلم شاهد این هستیم که تعداد زیادی از کشتن ها در محل عمومی است و شما انتظار جیغ و داد و فرار مردم هستید. اما شما ان را نمی بینید. و بعد با خودم میگم ببیند من تو کتم نمیره تمام افرادی که در این اتاق هستند ادمکش هستند. فقط تو کتم نمیره. پس حرفم برای قسمت قبلی فیلم هم هست فقط تو کتم نمیره که اون همه ادمی که ایستادند همه قاتل بودند. امتیاز B+ را برای این قسمت فیلم در نظر دارم. در پایان حتما موسیقی فیلم جان ویک ۳ را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی فیلم جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 – Parabellum)

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا

لیست موزیک های جان ویک بخش سوم

۰۱ – Parabellum (Opening Titles) – (0:48)
۰۲ – Tick Tock Mr – Wick – (3:12)
۰۳ – Taxi Ride – (2:48)
۰۴ – Excomunicado – (1:25)
۰۵ – Rain Chase – (1:40)
۰۶ – Antique Gun Assembly – (1:26)
۰۷ – J.W – Horse Whisperer – (2:05)
۰۸ – Dance Of The Two Wolves – (1:48)
۰۹ – The Adjudicator – (2:55)
۱۰ – Wick In Morocco – (2:07)
۱۱ – Kill What You Love – (2:21)
۱۲ – Continental Morocco – (3:39)
۱۳ – Desert Walk – (2:11)
۱۴ – Elder Tent Offering – (4:56)
۱۵ – He Shot My Dog – (1:20)
۱۶ – Grand Central Station – (2:19)
۱۷ – Cycle Samurais – (4:07)
۱۸ – The Glass House – (4:38)
۱۹ – Deconsecrated – (3:18)
۲۰ – Winter At The Continental – (2:50)
۲۱ – Shotgun Hot Tub – (3:23)
۲۲ – Glass House Fight – (4:13)
۲۳ – Zero Vs Wick – (4:44)
۲۴ – Really Pissed Off (End Credits) – (1:38)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 سپتامبر 2019 20,557 views 5
نظرات

علی آصفی 2019/09/30

بهترین هستین
درود بر شما

admin 2019/09/30

خواهش میکنم

Hamid 2020/03/01

سلام خسته نباشید ببخشید تو قسمتی ک تو هتل کانتیننتال جان ویک مبارزه میکنه اونجا ی قطعه پیانو پخش میشه اسم اون قطعه رو بگید ممنونم.

حسین محمدی 2020/03/14

سلام.خسته نباشید. یه اهنگ کلاسیک تو هتل کانتیننتال تو جان ویک۳ پخش میشه اسمش چیه؟؟؟

رضا 2021/08/07

زد و خورداش خیلی مسخره بود.ی هییت ادم یکی رو نتونه بکشه