فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

همین چند ماه پیش بود که شبکه جدید اپل پلاس راه اندازی شد و تعدادی سریال جذاب در ژانرهای مختلف پخش کرد یکی از سریال های جذاب این شبکه سریال خدمتکار بود که در ژانر ترسناک بود هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant) اثری از Trevor Gureckis را با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود قرار داده ایم. پیشنهاد می شود همین الان نسبت به دانلود اهنگ های سریال خدمتکار اقدام نمایید.

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم فصل چهارم اضافه شد

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

معرفی سریال خدمتکار

خدمتکار (Servant) سریال ترسناک و روانشناسی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. نویسنده و خالق این سریال تونی باسگالوپ (Tony Basgallop) می باشد. کسی که در کنار ام نایت. شایامالان (M. Night Shyamalan) تهیه کننده اجرایی پروژه بوده است. سریال Servant توسط شبکه اپل تی وی (Apple TV+) تولید شده است که در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ اغاز به کار کرده است. بعد از پیش نمایش سریال بلافاصله شبکه اپل تی وی سریال خدمتکار را برای فصل دوم تمدید کرد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم جنون سرعت (Need for Speed)

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

خلاصه داستان سریال خدمتکار

۶ هفته بعد از مرگ پسربچه ۱۳ هفته ای خانواده ای, زوج فیلادلفیایی به نام های دورتی و شان ترنر پرستار بچه جوانی به نام لنی را استخدام می کنند تا به خانه آنها نقل مکان کند و از کوچولو جریکو که یک عروسک شبیه سازی شده تازه متولد شده است مراقبت کند. دورتی بر این باور است که بچه واقعی او هست و تنها چیزی است که او را از روان گسیختگی کاتاتونی که بعد از مرگ جریکو گریبانگیر او شده بود بیرون آورده است. در زمانی که شان با مرگ بچه اش دست و پنجه نرم می کند به شدت به لنی مشکوک می شود و … موسیقی متن سریال خدمتکار یکی از نقات قوت آن است و پیشنهاد می شود آن را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

درباره تولید سریال Servant

در ۲۷ فبریه ۲۰۱۸ , اعلام شد شرکت اپل سفارش ساخت ۱۰ قسمتی فصل اول سریال خدمتکار را داده است. خالق سریال Tony Basgallop بوده است, کسی که نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی سریال را در کنار M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan, Jason Blumenthal, Todd Black و Steve Tisch انجام داده است. کمپانی های تولیدی که در ساخت این سریال همکاری داشته اند Blinding Edge Pictures, Escape Artists و Dolphin Black Productions می باشند.

 

Mike Gioulakis به عنوان فیلمبردار پروژه عمل می کند و کارش را به خوبی انجام می دهد. در ۳ اکتبر ۲۰۱۹ , گزارش شد سریال در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شود. مقدم بر انتشار سریال در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ تمدید آن برای دومین فصل انجام شد. Shyamalan اظهار داشته که او در تصور خود ۶۰ قسمت نیم ساعته در قالب ۶ فصل برای این سریال در نظر دارد.

 

در ۲۲ اگوست ۲۰۱۸ , لورن آمبروز (Lauren Ambrose) و نل تایگر فری (Nell Tiger Free) در نقش اصلی به پروژه اضافه شدند. در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ , گزارش شد روپرت گرینت (Rupert Grint) به پروژه اضافه شده است. در ۴ دسامبر ۲۰۱۸ , اعلام شد توبی کبل (Toby Kebbell) به تیم بازیگران سریال خدمتکار اضافه شده است. Trevor Gureckis هم به عنوان اهنگساز موسیقی متن سریال خدمتکار برگزیده شده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم استثنایی موسیقی متن فیلم چپ دست (Southpaw)

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

فیلمبرداری و واکنش منتقدین

فیلمبرداری سریال Servant در نوامبر ۲۰۱۸ ر فیلادلفیا اغاز شد و در مارچ ۲۰۱۹ به پایان رسید. سکانس های خارجی سریال در شهر مرکزی فیلادلفیا نزدیک به خیابان ۲۱ام صورت گرفت. برای سکانس های داخلی, خانه خانواده ترنر در کارخانه رنگسازی قدیمی Bethel Township, Delaware County, Pennsylvania انجام شد. سرآشپز ایتالیایی مارک ورتی به عنوان مشاور غذایی در سکانس های پخت غذا کمک کرده است.

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۴۶ نقد انجام شده از سریال با ۸۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۸۸ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت ” Metacritic” از ۱۹ نقد انجام شده از سریال خدمتکار با امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ رو به رو شده. دانلود موسیقی متن سریال Servant را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

نقد اختصاصی سریال Servant

خدمتکار سریالی است که بر روی اپل تی وی استریم شده است و خالق آن تونی باسگالوپ می باشد و نویسندگی تک تک قسمت ها توسط او انجام شده است. تهیه کننده اجرایی پروژه ام نایت. شایامالان می باشد که کارگردانی دو قسمت اول و نهم را هم انجام داده است, این شخص دلیل اصلی من برای تماشای این سریال و خرید اشتراک اپل تی وی است!

این سریال درباره زوجی است که در حال بهبودی از یک فاجعه هستند که توسط توبی کبل و لورن آمبروز بازی می شوند. آنها به شکل فاجعه آمیزی کودک شیرخوار خود را از دست می دهند و در این موقعیت شوک آور, روانپزشک به آنها می گوید آنها عروسک های کودکی دارند که میتوانند از آن مراقبت کنند تا از این فقدان رهایی پیدا کنند. اما در ادامه مادر به تدریج به این عروسک وابسته می شود و طوری رفتار می کند که انگار واقعی است و طوری رفتار میکند که بچه واقعی آنها هست. در ادامه آنها پرستار بچه ای را استخدام می کنند که نل تایگر فری در آن نقش بازی می کند و آن شخص دست به کارهایی می زند و … موسیقی متن سریال خدمتکار یکی از نقاط قوت آن می باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال True Detective

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

سریالی استادانه به دلایلی متعدد

تقریبا میشه گفت هیچکس درباره این سریال صحبت نمیکند! و این موضوع میتواند به خاطر این باشد که هنوز افراد زیادی اپل تی وی تهیه نکرده اند, که قابل درک است. چیزی در آن نیست که منو به خودش جلب کند, دلیل خرید اشتراک این شبکه همین سریال است, پس درک میکنم. اما فکر میکنم شما واقعا باید درباره این سریال صحبت کنید, در حقیقت یکی از محبوبترین سریال های جدید است که در حال پخش است, به نظر سریال خدمتکار استادانه است! به دلایل متعددی.

 

یکی از موارد عملی بودن آن است! تقریبا کل داستان سریال Servant , در داخل خانه رخ می دهد. از این نظر بودجه کمی را به خودش اختصاص می دهد, تقریبا CGI وجود ندارد که قابل درک باشد, کاملا بر اساس کاراکترها است! تونی باسگالوپ کارش را به نحو احسن انجام می دهد و نویسندگی داستان خانواده ای را انجام می دهد که در میانه یک آشفتگی قرار دارد, اخیرا بچه خودشان را از دست داده اند و الان با این توسعه ماوارء طبیعه دست و پنجه نرم می کند, در حقیقت آنها کاملا نمیدانند که چی هست چرا اینقدر به آن اهمیت می دهند, این پرستار بچه چه کسی هست, اصلا این غریبه توی خانه من چیکار می کند.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

تعلیق بسیار زیاد

در میان رابطه این دو کاراکتر, تعلیق بسیار زیادی وجود دارد و بسیار پرتنش است و به شدت به آن احترام می گذارم. سریال به طور کلی در مسیر درامای کاراکترها قرار میگیرد و چیزی ورای ترس های سنتی, نحوه نمایش سریال بسیار وحشت آور است و همچنین سریالی است که احترام زیادی براش قائل هستم چونکه یک معمای بسیار تا بسیار شخصی دارد, در بسیاری از قسمت ها سوال های پاسخ داده نشده زیادی برای کاراکترها وجود دارد و شما به عنوان بیننده پاسخی برای آنها پیدا نمیکنید.

 

گاهی اوقات بعضی افراد از این مورد آزار می بینند, به شخصه عاشق معما و فکر کردن نسبت به آن هستم, عاشق این هستم ببینم در داستان جریان از چه قرار است. دنبال پاسخ و لقمه در دهان گذاشتن نیستم. کل مدت دنبال معما هستم و کل فصل اول سریال خدمتکار من رو فریب داد! دانلود موسیقی متن سریال خدمتکار را از دست ندهید.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

بازی درخشان توبی کبل

بازی توبی کبل در این سریال تحسین برانگیز است, به عنوان شوهری که با همسری که دوستش دارد در حال دست و پنجه نرم کردن است و کاملا آشکار است که آسیب دیده است و ممکن است روانی شود! زن داستان اینقدر این عروسک شیرخوار را جدی گرفته است و به نظر میاد کلا در نیای فانتزی گم شده است و در نتیجه آن شاهد این هستید که ازدواج از هم می پاشد. توبی کبل در کل سریال فقط می درخشد, او یک آشپز هست و خوراک های بسیار عجیبی را پخت و پز می کند و بعضی از آنها به شدت حال به همزن هستند و شما شاهد آماده سازی های بسیار کثیفی خواهید بود. نمیدونم چه طور اینکار را انجام داده اند اما گاهی اوقات بسیار حالگیری است!

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های سریال ۱۳ Reasons Why

 

شما احساس نسبتا زیادی به او پیدا می کنید و او در تلاش است متوجه شود در این خانه جریان از چه قرار است. بازی لورن آمبروز هم بسیار قوی است و شما در پایان سریال کاملا متوجه می شوید که چرا این کاراکتر این احساسات را دارد. چرا او باید بعد از این فاجعه چنین شخصیتی داشته باشد و چرا اینقدر در آن گم شده است.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

بازی عالی نل تایگر فری

دو بازی زیبای دیگر در این سریال وجود دارند که بسیار تحسین برانگیز هستند. یکی از آنها نل تایگر فری در نقش پرستار کودک داستان و به نظرم او استعداد خارق العاده ای دارد و به بهترین شکل عمل می کند. و در بخش عظیمی از سریال شما کلا متوجه نمیشوید جریان این دختر چی هست و به شدت وحشتناک است. اما در نقطه ای از سریال شما نقطه روانی وی را متوجه می شوید و به شکل عجیبی یک مدت طرف او را میگیرید! و به ناگهان در نقطه ای شرایط به ان روشنی که بودِ نیست! نویسندگی استادانه ای دارد.

 

اینجاست که برای من سورپرایز خیلی بزرگی بود, روپرت گرینت در سریال خدمتکار حرف ندارد, او در نقش برادر زن کاراکتر توبی کبل بازی می کند و او خبر ندارد که چه طور با خواهرش رفتار کند, چونکه نمیخواهد دنیایی که او در آن زندگی می کند را نابود کند و در کناره داستان او با کاراگاه خصوصی کار میکند تا ته توی قضیه را دربیاورند. عاشق کاراکتر اش بودم, ممکنه الکلی باشد, هرشب میخواد شراب بخورد, از کلکسیون شراب فوق العاده توبی کبل بچشد. او و کبل در خانه به آرامی درباره مشکلات موجود صحبت می کنند. دانلود اهنگ های سریال Servant را از دست ندهید.

 

کارگردانی سریال Servant حرف ندارد و فیلمبرداری فوق العاده است. همان فیلمبرداری است که شایامالان از زمان فیلم Split با آن کار می کند. تک تک طراحی و چینش ها فوق العاده است. نمایش شهر در شب با اون رنگ نارنجی خارق العاده است.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

عملکرد عالی شایامالان

و از انجایی که دو قسمت را شایامالان کارگردانی کرده است, محبوب ترین کار او از زمان Split به حساب می آید, به خصوص قسمت نهم. امیدوارم او همچنان چیزهایی را بنویسد که تا به حال نوشته نشده, از لحاظ هایی به نظر میاد آزاد است, به نظر میاد کارهای آزادی انجام داده است. وقتی شما هم کارگردان و هم نویسنده باشید, قضیه بسیار شخصی می شود و میخواهید نمایش اوضاع به بهترین شکل خود باشد, اما مشخص است وقتی که کار شخص دیگری را کارگردانی می کند کاملا آزاد به نظر می رسد. این موضوع رو در تک تک سکانس هایی که کارگردانی کرده است میتوانستم ببینم.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Interstellar

 

مدام کارهای او را دنبال می کنم, حتی اگر قسمتی از یک سریال باشد, حتی اگر کار قدیمی او که بر روی VHS است, چونکه الهام زیادی از او گرفته ام. به نظرم سریال محشری است و به نظرم افراد بیشتر باید آن را تماشا کنند و به نظرم افراد بیشتری باید درباره آن صحبت کنند. برای چراغ سبزی که به فصل دوم آن داده شده است بسیار خوشحال و هیجان زده ام و به فصل اول امتیاز -A را می دهم. امیدوارم از گوش دادن به موسیقی متن سریال خدمتکار لذت ببرید.

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

ترک لیست اهنگ های سریال خدمتکار

بخش اول

۰۱) – Trevor Gureckis – Welcome – 00:49
۰۲) – Trevor Gureckis – Jericho – 01:05
۰۳) – Trevor Gureckis – First Night – 00:57
۰۴) – Trevor Gureckis – Cross – 01:06
۰۵) – Trevor Gureckis – He’s Asleep – 00:27
۰۶) – Trevor Gureckis – Monitor – 01:28
۰۷) – Trevor Gureckis – Dorothy Returns – 02:13
۰۸) – Trevor Gureckis – Missing History – 01:11
۰۹) – Trevor Gureckis – Does She Remember? – 01:23
۱۰) – Trevor Gureckis – Mother and Child – 01:30
۱۱) – Trevor Gureckis – Begin the Search – 01:05
۱۲) – Trevor Gureckis – The House – 01:50

۱۳) – Trevor Gureckis – Leanne’s New Shoes – 01:21
۱۴) – Trevor Gureckis – Father and Child – 01:28
۱۵) – Trevor Gureckis – Expecting – 01:23
۱۶) – Trevor Gureckis – Leanne Has Him – 00:25
۱۷) – Trevor Gureckis – Bear – 04:44
۱۸) – Trevor Gureckis – Naming Jericho – 00:58
۱۹) – Trevor Gureckis – Little Leanne – 02:36
۲۰) – Trevor Gureckis – Just Scare Her Away – 01:05
۲۱) – Trevor Gureckis – Lobster – 01:31
۲۲) – Trevor Gureckis – Leanne’s Repentance – 02:01
۲۳) – Trevor Gureckis – Found You – 00:59
۲۴) – Trevor Gureckis – Uncle George Is Missing – 01:30
۲۵) – Trevor Gureckis – The Puppet – 00:55

بخش دوم

۲۶) – Trevor Gureckis – It’s Him – 00:56
۲۷) – Trevor Gureckis – Stray Dog – 01:31
۲۸) – Trevor Gureckis – Julian Confesses – 00:57
۲۹) – Trevor Gureckis – Numbing The Pain – 01:13
۳۰) – Trevor Gureckis – It’s Alive – 00:49
۳۱) – Trevor Gureckis – Remembering That Day – 01:27
۳۲) – Trevor Gureckis – Gone – 02:18
۳۳) – Trevor Gureckis – Julian Is Desperate – 02:44
۳۴) – Trevor Gureckis – Dare Me – 03:44
۳۵) – Trevor Gureckis – Truth and Consequence – 01:01
۳۶) – Trevor Gureckis – I Know What She Did – 02:14
۳۷) – Trevor Gureckis – Breakfast Is Served – 00:37
۳۸) – Trevor Gureckis – Something Is Rotten – 00:31
۳۹) – Trevor Gureckis – Blowfish – 02:54
۴۰) – Trevor Gureckis – What’s Best For Jericho – 01:52
۴۱) – Trevor Gureckis – Preparing For Baptism – 01:40
۴۲) – Trevor Gureckis – Uncle George’s Ultimatum – 01:16
۴۳) – Trevor Gureckis – Aunt May Returns – 00:57
۴۴) – Trevor Gureckis – Indoctrination – 02:00
۴۵) – Trevor Gureckis – Father’s Speech – 01:27
۴۶) – Trevor Gureckis – Balloon – 00:56
۴۷) – Trevor Gureckis – The Servant – 04:36

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

ترک لیست فصل دوم

۱) – Main Title Theme-Servant
۲) – He’s Gone
۳) – Finding Camera
۴) – Tell No One
۵) – Bath Time
۶) – Hole in Wall
۷) – Hypnosis
۸) – Leanne Calls
۹) – Finding Leanne
۱۰) – I Handled It
۱۱) – Lioness
۱۲) – Time Passage
۱۳) – Arm Twisting
۱۴) – The Right Key
۱۵) – No Sleep
۱۶) – Metronome
۱۷) – Leanne Fights Back
۱۸) – Too Far
۱۹) – ۲ AM
۲۰) – Recipe
۲۱) – Vestibule Plot
۲۲) – Coat and Courage
۲۳) – Cake
۲۴) – His Rules
۲۵) – Disobedience
۲۶) – Sergio

۲۷) – Leanne Keeps Watching
۲۸) – Web of Crosses
۲۹) – Boy is Found
۳۰) – Repercussions
۳۱) – Box
۳۲) – He Told Me
۳۳) – Hurt and Heal
۳۴) – Fire
۳۵) – It Was An Accident
۳۶) – Feathers
۳۷) – Goose
۳۸) – Overdose
۳۹) – I Saw Him
۴۰) – Noose
۴۱) – Dark Figure
۴۲) – Aunt Josephine
۴۳) – Loss
۴۴) – Blinding
۴۵) – Knife
۴۶) – Decision
۴۷) – Shovel
۴۸) – Overpowering
۴۹) – Sean’s Truth
۵۰) – Dark Things

آلبوم مرموز موسیقی متن سریال خدمتکار (Servant)

ترک لیست فصل سوم

۱) – Main Titles – Servant (Season 3) (0:44)
۲) – Crawl Space (2:10)
۳) – Moth (2:24)
۴) – Signs (1:36)
۵) – Pacifier (1:20)
۶) – Julian’s Fear (1:59)
۷) – Buttons (1:16)
۸) – Leanne and Tobe (1:25)
۹) – Attack (1:20)
۱۰) – Blood (1:51)
۱۱) – Not Again (5:18)
۱۲) – Sean Apologizes (1:19)
۱۳) – Leanne’s Will (2:00)
۱۴) – Evidence (2:19)
۱۵) – Whose Evaluation (3:47)
۱۶) – Suffer (2:15)
۱۷) – Rot (1:25)
۱۸) – Escape (1:30)
۱۹) – Banister (2:18)
۲۰) – Servant Main Theme (Solo Piano) (1:57)

ترک لیست فصل چهارم

۰۱) – Main Titles – Servant (Season 4) (1:03)
۰۲) – Surrounded (2:24)
۰۳) – Pigeons (6:06)
۰۴) – Homecoming (1:41)
۰۵) – Sidewalk Crack (1:11)
۰۶) – Street Chaos (1:33)
۰۷) – All You’ve Got (1:20)
۰۸) – Knife (1:55)
۰۹) – Séance (1:36)
۱۰) – With You Now (1:45)
۱۱) – Envelope (1:25)
۱۲) – Earth Shaking (1:51)
۱۳) – Three On One (2:06)
۱۴) – Smoke To Swelling (1:49)
۱۵) – Connection (2:32)
۱۶) – The Way In (2:21)
۱۷) – Why Me? (1:35)
۱۸) – Only You Can (1:56)
۱۹) – Wicked (1:17)
۲۰) – Knife Strike (1:53)
۲۱) – Get Help (1:48)
۲۲) – Memory (1:44)
۲۳) – Shutting Off (2:40)
۲۴) – Listening to Leanne (2:56)
۲۵) – Rejection (1:40)
۲۶) – Pride (1:27)
۲۷) – Storm (1:54)
۲۸) – Transformation (2:02)
۲۹) – Realization (2:15)

———————————-

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل چهارم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم فصل چهارم با کیفیت MP3-320kbps :

10 فوریه 2023 7,629 views 0
نظرات