فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

احتمالا همه شما دوست داران موسیقی متن فیلم آهنگساز بزرگ ایرانی آلمانی رامین جوادی را می شناسید. وی در جدیدترین کار خود در سال ۲۰۲۰ موسیقی متن مستندی را ارائه داده است که شنیدن آن به همه پیشنهاد می شود. دانلود موسیقی متن فیلم فیل (Elephant) اثری از آهنگساز بزرگ رامین جوادی (Ramin Djawadi) را با کیفیت اورجینال انجام دهید. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Elephant نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم فیل - Elephant (اثری از رامین جوادی)

معرفی فیلم فیل

فیل (Elephant) مستند طبیعت ماجرایی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی فیلم فیل را مارک لینفلد (Mark Linfield) و ونسا برلوویتز (Vanessa Berlowitz) انجام داده اند. از دیگر کارهای مارک لینفلد میتوان به فیلم های مستند Chimpanzee و Growing Up Wild و Monkey Kingdom و … اشاره داشت, همان طور که می بینید بیشترین زمینه فعالیت او مستندهای تلویزیونی است.

 

راوی داستان ریچل مگان مارکل (Rachel Meghan Markle) مشهور ۳۸ ساله است. مستند Elephant پانزدهمین مستند طبیعتی است که کمپانی Disneynature دست به ساخت آن زده. این فیلم درکنار فیلم Dolphin Reef منتشر خواهد شد و منحصرا از دیزنی پلاس (Disney+) در تاریخ ۳ اپریل ۲۰۲۰ منتشر می شود. لازم به ذکر است تهیه کنندگان فیلم Elephant , مارک لینفیلد و ونسا برلوویتز و روی کانلی (Roy Conli) می باشند. همان طور که در بالا گفته شد موسیقی متن فیلم فیل را آهنگساز جوان و موفق رامین جوادی نوشته است.

داستان مستند فیل درباره فیل آفریقایی به نام شانی و پسرش شوآ می باشد که داستان سفر آنها در طول سحرای کلانشینکوو (Kalashnikov) روایت می شود.

 

اطلاعات تکمیلی در وکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم فیل

۱) – Elephant Prologue
۲) – Pool Party
۳) – Mud Rescue
۴) – Leaving the Delta
۵) – Family Reunion
۶) – A Magnificent Bull
۷) – Stepping Stones
۸) – Bones
۹) – A Thousand Mile Journey
۱۰) – Caterpillars
۱۱) – Under the Stars
۱۲) – Victoria Falls
۱۳) – Palm Island
۱۴) – Crocodile Crossing
۱۵) – Angola Rains
۱۶) – Lion Hunt
۱۷) – Death of a Matriarch
۱۸) – Mourning
۱۹) – Rival Herd
۲۰) – Floodwaters Return
۲۱) – The Final Push
۲۲) – An Unforgettable Journey

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

3 آوریل 2020 2,294 views 0
نظرات