فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم The Glorias (افتخارات) اثری از الیوت گلدنتال (Elliot Goldenthal) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از جدیدترین فیلم های سال ۲۰۲۰ می باشد که چند بازیگر زن معروف که احتمالا همه شما با آنها آشنایی دارید هنرنمایی می کنند. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم The Glorias نهایت لذت را ببرید و پیشنهاد می شود معرفی کامل فیلم The Glorias را مطالعه نمایید.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم The Glorias (افتخارات)

معرفی فیلم The Glorias

The Glorias (افتخارات) فیلم بیوگرافی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را جولی تایمور (Julie Taymor) انجام داده است و فیلمنامه آن توسط تایمور و سارا روحل (Sarah Ruhl) نوشته شده است. این فیلم بر اساس My Life on the Road نوشته گلوریا استینم (Gloria Steinem) می باشد. ستارگانی که در فیلم The Glorias هنرنمایی میکنند در نقش اصلی جولیان مور (Julianne Moore) در نقش استینم و همچنین آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) در نقش استینم جوان بین سالهای ۲۰ تا ۴۰ سالگی می باشند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Contagion (شیوع)

 

در نقش مکمل شاهد حضور ستارگانی از جمله تیموتی هاتون (Timothy Hutton) و لورین توسان (Lorraine Toussaint) و جنل مونی (Janelle Monáe) و بت میدلر (Bette Midler) بودیم. این فیلم در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش گذاشته شد و در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط کمپانی های Roadside Attractions و LD Entertainment منتشر شد.

 

درباره تولید فیلم

در اکتبر ۲۰۱۸ ، بیویکی از هنرمند گلوریا استینم زیر تولید قرار گرفت، و کارگردانی پروژه به شخصی که در بالا اشاره شد سپرده شد. فیلمبرداری در ژانویه ۲۰۱۹ در جورجیا آغاز شد و ستارگان فیلم هم که در بالا معرفی شدند به نوبت به فیلم اضافه شدند. بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۷۸ نقدی که از فیلم صورت گرفته است با ۶۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۳۹ از ۱۰ را بدست آورده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۲۵ نقد انجام شده امتیاز ۵۸ از ۱۰۰ را بدست آورده است. همان طور که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم The Glorias را الیوت گلدنتال انجام داده است.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم The Glorias (افتخارات)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Glorias

۱) – The Greyhound – 2:12
۲) – Steinemite Jukebox – 1:10
۳) – Her Solitudes – 3:24
۴) – Jaipur Station – 1:24
۵) – Leo’s Days – 1:21
۶) – Choice Now! – 1:58
۷) – The Witch’s Brew – 1:59
۸) – Passing an Elegy – 3:50
۹) – Selectric – 1:37
۱۰) – Bella’s Hat – 1:37
۱۱) – Slow Dance With Two – 3:24
۱۲) – A Torch Passed – 2:09
۱۳) – E.R.A. Now – 1:19
۱۴) – Treadmill Agitato – 2:48
۱۵) – Other Side of the Mountain – 2:07
۱۶) – We the People – 3:56
۳۶:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

19 اکتبر 2020 477 views 0
نظرات