سلام وقت بخیر. از اینکه اشتراک سایت دریم موزیک را تهیه کرده اید از شما سپاسگزاریم.

در این بخش قصد داریم به حل مشکلات شما در استفاده از اشتراک ویژه سایت بپردازیم

 

مشکل فعال نشدن اکانت خریداری شده

– دوستانی که بعد از اینکه اشتراک سایت دریم موزیک را خریداری کردند و حساب آنها به صورت اتومات فعال نشده بود، نگران نباشند حداکثر تا یک ساعت بعد حساب آنها توسط پشتیبان سایت فعال خواهد شد. اگر بعد از این مدت حساب آنها فعال نشده بود از طریق ایمیل زیر در ارتباط باشند.

 

مشکل عدم امکان دانلود

گاهی پیش می آید که شما بعد از اینکه روی لینک دانلود کلیک میکنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد یا اروری مثل ارور null یا …. دریافت میکنید. حل این مشکل هم بسیار ساده است. با انجام موارد زیر حتما مشکل شما برطرف خواهد شد.

۱ – ابتدا یکبار صفحه را رفرش نمایید سپس مجدد روی لینک دانلود کلیک نمایید

۲ – اگر با موبایل دانلود میکنید روی لینک دانلود کلیک نمایید و چند لحظه نگهدارید سپس بر روی « دانلود لینک » « download link » کلیک نمایید.

۳ – اگر دو مورد بالا جواب نداد لطفا ف-لر شکن خود را روشن کنید و مجدد روی لینک دانلود کلیک نمایید. البته استفاده از ف-لر شکن بیشتر برای آلبوم های قدیمی سایت کارساز است و آلبوم های جدیدی که در سایت قرار میگیرند نیاز به دانلود با ف-لر شکن نیست.

 

– اگر بعد از خرید اشتراک، وقتی که میخواهید روی لینک دانلود کلیک نمایید همچنان نوشته شده “برای دانلود ثبت نام نمایید” ، این مشکل به این دلیل است شما از حساب کاربری خود خارج شدید و باید وارد آن شود. با همان ایمیل و پسوردی که ثبت نام کردید، از این صفحه “اینجا” وارد حساب کاربری خود شوید، حالا لینک های دانلود برای شما نمایش داده میشوند.

 

مشکل فایل های ناقص دانلود شده

– اگر بعد از دانلود متوجه شدید فایل زیپ ناقص دانلود شده یا تا ۹۹ درصد دانلود میشود و دیگر جلو نمی‌رود. در گوگل سرچ کنید آموزش دانلود فایل های ناقص دانلود شده. بی شمار آموزش در این زمینه نمایش داده خواهد شد.

 

نکته: پیشنهاد میشود برای دانلود فایل ها از نرم افزار IDM و برای اکسترکت (از حالت فشرده خارج کردن) فایل ها از نرم افزار Winrar استفاده کنید.

 

امیدواریم از گوش دادن به آلبوم ها نهایت لذت را ببرید

ایمیل پشتیبانی : irsoundtrack@gmail.com

7 فوریه 2023 0

نظرات بسته شده اند